Makyajın-Saç boyamanın yaşı kaç olmalı?

Siz ilk makyajınızı kaç yaşında yaptınız?

Mesela 13 yaşında ilk defa makyaj yapmıştım. Oda sadece dudak parlatıcısı. 18 yaşında ilk defa rimel sürdüm. Şaçımında sadece ucu boyalı çok az bir kısmı. O kadar. Şimdiki çocuklar şaçlarını boyatmak istiyor. Teyzemin kız çocuğu 13 yaşında ve şaçını boyatmak istiyo. Makyaj yapmıyo. Fondeten sürüyo felan. Teyzem kızıyo gene alıyo gene yapıyo. Anlatıyorum şimdiden fondeten sürersen sivilcelerin artar ilerde fondetenle yaşamak zorunda kalırsın. Elin oğlu seni 3 gün beğencek diye rimel sürüyosun şaç boyatıyosun 30 yaşında kafada şaç kalmıcak. Şaçının 3 parmak kadarı boyalı burnu delik sonra. Neyse sorum başlığımda.

Güncellemeler:
Yapıyo* pardon.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• onu bunu bilmemde saç boyasına ihtiyaç duymadıkça yapmayın derim saçı maffeden birşey ha değişiklikti hevesti bikaç kez uzun aralıklarla denenebilir ama bulaşmasın kimse derim gerçekten çok yıpratıyor saçı daha sonra sürekli bakımla onarmanız gerekir.zaten en güzel hali doğal rengidir emin olun.makyaja gelince henüz bebek ifadesinde olan bir yüzün boyayla çirkinleşmeye ihtiyacı olduğunu sanmıyorum 18li yaşlardaki bir güzellik hiç bir yaşta olmaz onunda ekstra birşeye ihtiyacı yoktur.20den sonra olabilir ufak hafif dokunuşlar ben herzaman sade hafif abartılmamış makyajdan yanayım.çünkü ilaç gibidir makyaj malzemeleri bir tarafınız iyi olurken 20yeriniz birden kötü olur.Hiç tv de o güzelliğine hayran kaldığınız kişilerin makyajsızken güzel olduğunu göreniniz oldumu ? olmaz bir iki tanesi hariç oda allah vergisi diyelim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben adam gibi makyaj yapmaya üniversitede başladım, ideal yaş da 18-19dur bence.

0|0
    0|0
    • bende 19 yaşındayım hayla dudak parlatıcısı rimel sürüyorum :) bazen eyeliner

• Aynen aynen, kapatcak saklıcak bir sivilcem kırışıklığım olmadıkça da abartmam

• Bizim okulda rengimi açayım derken rahmetli gibi ortada dolasanlarla dolu.18 yaşından aşağı olmamalı bence

0|0
    0|0
  • bence 20-22 olmalı ben 17 yaşında boyamıştım saçımı bidahada boyamadım boyamamda :)

0|0
    0|0
  • 13-14 yaşlarda göz kalemi ve rimel kullanıyordum, 18 yaşında saçlarıma röfle yaptırdım. Şu an 19 yaşındayım pudra,allık,rimel,parlatıcı ve far kullanıyorum. Herzaman değil tabiki.

0|0
    0|0
  • 13 yasinda gozkalemi cekmeye baslamistim

22 yasindayim.daha saclarimi boyatmadim hic

fondoten vs cilt makyaji yapmam goz kalemi rimel ve allik

0|0
    0|0
  • kendini ne zaman hazır hissediyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...