Kapat

Acun Ilıcalı'nın Az Önce Yaptığı Şey Hakkında...

Ne düşünüyorsunuz ? 2 yarışmacı geldi, iki çocuk. Şovları gerçekten kötüydü. Ama böyle söyleyip yollamak varken, Acun çocukları itin köpeğin götüne sokup çıkardı. Esprileriniz berbattı, şovunuz çok kötüydü, ne yapmaya çalıştınız, siz kimdiniz minvalinde şeyler söyledi. Öğrencileri de arkasına alıp, çocukları ezdi de ezdi. Çocuklar gene saygılıymış, ben duramaz karşılık verirdim.

Siz ne düşünüyorsunuz ? Ve nasıl davranırdınız ?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• İzlemiyorum ama zaten böyle ciğeri beş para etmez adamları tepemize çıkarmaya bayılıyoruz.

1|4
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• izlemedim ama dediğin gibiyse kötü olmuş. bende karşılık verirdim ya da çeker gidrdim

0|2
    0|0
    • Aynen. Çocuklar gene terbiyeliymiş. Sabırlıymış ne diyim..

• Yurt dışındaki programları çalarak Türkiye'de oynatıp bir de üstüne dünyanın parasını kazanıp bir de onun üstüne insanların onu başarılı görmesi (zerre yaratıcılık yok adamda) g*tünü kaldırdı sanırım.

0|4
    0|0
  • o adam hep öyle ordan para kazanıyor zaten milletinde hosuna gidiyor başkalarıyla dalga geçilmesi ki o kadar tutuldu prgramları

0|3
    1|0
  • basit konularla zaman kaybetmeye ne gerek.seyretmezsin olur biter.sonuçta bir tv programı.

0|1
    0|0
    • Tek tek anlatıcam galiba. Ben izlemiyorum. Denk geldim.

• sormuşsun.yorumlarada tek tek cevap vermende gerekmiyor canım uygun gördüğün yorumlara ver cevabını

• Televizyon 1 saat önceye kadar kapalıydı, evde te ben yaşamıyorum malum :))

• Acun Ilıcalı kimki insanları bu şekilde aşağılamayı kendinde hak görüyor?

Kaç sene evvel önce, yurt dışında kız kovalayan bir muhabir parçasının tekiydi. Şimdi medya patronu olunca kendini üstün-insan falan zannetmeye başladı.

1|3
    0|0
  • yahu oraya çıkmak zaten akıllı işi değil. iki şarkı söyleyip, iki rol yaptığında ben türkiyenin yeteneğiyim diye iddaa ediyorsan, onlar da seni yerme hakkı bulurlar. davranışı tasvip ettiğimden değil ama karşılıklı yanlışlar var.

eğer saygı duyma açısından bakacaksak olaya, buton da koymamaları gerekir. sonuçta sahnelediğin yeteneğini yarıda kesiyorlar.bu konuşurken lafını bölmekle eşdeğer bence.

format yamuk yani:)

0|1
    0|0
    • Bence de. Bizim çocukluğumuzda Barış Manço vardı, ne söylesek iyi not veriyordu :))

• acun neki bunları soyluyo.beşpara etmez işlerın adamı.

0|3
    0|0
  • popo yalayarak bir yerlere gelen ve poposunu yalatarak ayakta kalmaya çalışan bir kişi işte

0|1
    0|0
  • İşte o dangalak herif ve yalakalarını neden izlemediğimin harika bir kanıtı...

0|1
    0|1
  • Kıbrıslı gençler mi?

0|1
    0|0
  • İzlemedim olayı bilmiyorum ama adamı sevmiyorum ben zaten..adam paramla döverim sizi diye bir tabir var ya hah aynen o kafada,hayır bariz belli de ediyor bunu itici insan..-.-

0|1
    0|0
  • İste sende o terbiyesize para kazandiriyorsun izleyerek.

0|2
    0|1
    • İşim olmaz. Televizyon kapalıydı biraz önceye kadar. Ev ahalisi açıyor açma mı diyelim.

• yeteneksiz oldukları için değil terbiyesiz oldukları için acun tarafından güzelce azarlanmislardir.sen elini s.kine götür hülya avşar'a fare mi çıkacak acaba de sonra korkmayın korkmayın fare falan yok de pis pis gül.bırak acun az bile yaptı.

Eksi sozlukte yazilana gore acun hakliymis.

• sen ne demesini tercih ederdin

0|1
    0|0
    • Kötüydünüz diyip yollayabilirdi.

• insanların her yaptığı her an doğru olmayabilir, o an illa senin istediğini söylemek zorunda değil, bir insan her haliyle iyide olmayabilir, demekki kötüymüş, oraya sadece tv çıkmak için gelen o kadar saçma sapan insanlar var ki, orada saatlerce oturup sabahlara kadar onları izlemek artık insanı bunaltıyor, biz tv izlerken bile sıkılıyoruz, dediğin kadarda kötü bir yorum değildi, küfür etmedi, kendilerini geliştirsinler, aylarca bekliyorlar, çalışmayıp oraya geliyorlar, biraz çaba , biraz emek

• Şimdi ben sana dümdüz sövsem, senin istediğin gibi davranmak zorunda değilim desem makul karşılayacaksın yani ?

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• açıkcası izlemiyorum programlarını şu kutu açtırmaca gibi bişeyi vardı ya hani herkes heyecandan ölüp ölüp diriliyodu ne oldu kutu açtık hea işte o zamandan beri sevemedim adamı gitti samimiyetsiz geliyor adamın mizacı bana o kadar ki samimiyetsizliği bile ayrı bir samimiyetsiz güzel komik hikayeleri var kanallara verilmeyen programları alabiliyor yurtdışındada acaip tanıdıkları var belki samimi iyi birisi ama bişey diyemem ama ben sevemedim adamı hacı emmi

0|2
    0|0
  • Böyle programları saçma sapan buluyorum sırf insanları aşağılamaktan başka bişey değil hiç bir faydasıda yok izleyenlere sadece para kazanmak için küçücük çocukları oraya çıkarıp neler öğretiyorlar ahlakımız bozmaktan başka hiç bişey değil onları oraya çıkaran ana babadada akıl yok.

0|1
    0|0
  • İnsanlıktan nasibini almamış adamın teki.

0|1
    0|0
  • Reyting düşmesin diye gerekeni yapmış.

0|1
    0|0
  • bu adam taklitçi bende batıdan alayım programları yayınlayayım bende zengin olurum bu acunun hiç bir emeği yok yaptığı şovlarda

0|1
    0|0
  • Tüm Türkiye seni izlerken senin ona karşılık vermen biraz abez kaçardı.

Video nede olsa nete düşer bir izleyelim bakalım.

Terbiye almaşız bir insana bir şey diyemeyiz onu Allah'a havale ederiz.

0|1
    0|0
  • Eden bulur.

0|1
    0|0
  • Acur'u izlemeyin de azalarak bitsin artık.

0|0
    0|0
  • Acunun yaptığı ne doğru ki.Kendini padişah sanıyor orda.Gelen yarışmacılara karşı çok rahat kendisi ama biri rahat davransa kovuyor , ya da azarlıyor.Kendini ne sanıyor bilmiyorum.Herkes eşit sonuçta sen ona nasıl davranıyorsan oda sana öyle davranır.

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum sevmem acunu

0|2
    0|0
Yükleniyor...