Göbeğin kaybolması için mekik mi çözüm yoludur?

Yoksa başka neler önerirsinizzz

Akşam yemeği yok onu anladık djdnedend

Mekik şart mıdır?

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çözüm yolu değildir. Ben çok çektim baklavalardan başka birşey oluşmadı sonra bıraktım. Yine eskiye döndü. (Sanırım yine öküz gibi yemekten.) Bol bol koşu koşudan sonra Mekik çok iyi olabilir. Mekik başlarken ısınmadan başlama çok ağrır karnın günde çektikçe alışacaksın.

Eğer günde hareket halindeysen hiç birine gerek yok.

1|0
    0|0
    • Çok hemde özellikle 2 haftadır bakalım azcık kaldı arkadaşımda mekiksiz olmaz deyince danışayım dedm :)

• Ee seninde isteklere izin verilmiyor ne yapacaz. asdfghjklş.

Aç 2 dklık.

• Açıyorummm

Erkekler Ne Diyor 21

• düzenli mekiğin etkisi büyük olur

1|0
    0|0
  • Sanılanın aksine mekik karın yağlarını eritmez , evet fayda sağlar ama cılız bir fayda.

Karnımda üst kısımdaki 2 baklava görünüyor. Bunu bükbük aletiyle çalışarak ve ip atlayarak çıkarabildim.

eğer karın bölgenizi eritmek isterseniz, ip atlayın 100 ile başlayın günden güne arttırın.

en önemlisi sebze yemekleriyle beslenin, cips,hamburger, kola, şekerli çay, beyaz ekmek, yaş pasta, vs diğerlerini biliyorsunuz zaten , sevmedikleriniz yiyecekleri yemek zorundasınız.

unutmayın vücutta en son karın bölgesindeki yağlar erir. Aç karnına spor yapın. Tok karnına spor yapılmaz karnınız ağrır, sadece o anki yedikleriniz erir tabi hepsi değil :)

0|0
    0|0
  • Bak telefonun android ise google playdan Caynax diye bir program var gerçekten mükemmel.Onu indir ve başla sesli anlatıyor ve ne yapacagını gösteriyor.Ben daha dün başladım ama arkadaşlarım felan çok tavsiye etti yorumlarda süper.Tavsiye ederim yani.Kesinlikle işe yarar

1|0
    0|0
  • Mekik çekmek de bir yoldur fakat bence göbek için en iyi yol koşmaktır. Ayrıca mekik yerine ayakta durup sağa ve sola esneyerek mide bölümünü sıkıştırabilirsin bu zorlamaz ve uzu süre yapabilirsin her gün arttırarak yap sayıyı. Koşmayıda unutma kolay gelsin ;)

1|0
    0|0
  • mekik karnını toplar. karnının daha duzgun görünmesini saglar. duz bir karın istiyorsan mekik yapmalısın. koşu yerine tempolu yürüyüş daha fazla yağ yıkımına neden olur. sonrasında kan basıncınında yukselmiş ve mekiğe geçiş yaparsın.

0|0
    0|0
  • 2 günde 1 kere kardiyo ve esne egzersizleri yap çikom bol bol su iç yağ yakıcı gıdalar yiğ :*

1|0
    0|0
  • Mekik işe yarar ama yüzmek daha iyi.

0|0
    0|0
  • gobek vermen ıcıın transvers abdomınaller alt abdomınaller ve ust abdomınallerı calıstırcak po yonda calısman lazım

link

1|0
    0|0
    • kosu yapmak sadece vucudun yag yakımısı ıcın karbonhıdtarı vs yakmak ıcın oenmlı bdıe yagların yıkımı ıcın gereklı ısı vs ıcın lazım:) tabıkı egz oncesı hafıf tempda 20 25 dk yurumek tempoyu artırarark sen aerobık egz yapcan anaerobıkdegıl

• çözüm yolu da uzun sürer

1|0
    0|0
    • Çabuk etki edecek çözüm yolu söyle o zaman :D

• Shhshsnd

• düz uzan bacaklarını karnına doğru çek işte ya

• mekik göbeği eritmez. koşu yapman gerekiyor. en iyi cevaptaki arkadaş duymak istediklerini söylemiş. senin de hoşuna gitmiş. ancak doğrusu bu değil. hafif tempoyla koşmak ya da hızlı yürümek derdine çözüm olabilir. mekik çekmek sadece karın kaslarının gelişmesini sağlar. eğer koşu, tempolu yürüme gibi yöntemlerle göbeği eritmezsen o oluşan karın kaslarını da hiçbir zaman göremezsin.

ayrıca karın kasları kızlarda mide bulandırıcı görünüyor. yani karın kası yapmanı önermem.

0|0
    0|0
  • mekik şart değil. daha az ye daha çok ve daha hızlı yürü yavaş kilo vermek iyidir.

1|0
    0|0
  • mekikle karındaki yağlarını eritemezsin. mekik sadece karın bölgeni sıkılaştırır.

göbekten veya baska herhangi bir bölgenden kilo vermen için düzenli beslenip; koşu, bisiklet, ip atlama gibi haraketler yapmalısın.

1|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok ama spor şart.

1|0
    0|0
  • mekikten çektiğim kadar kimseden çekmedim ühühüh :'(

cayırt

1|0
    0|0
  • Yediklerini azaltmalısın özelliklede çayı yanında mekik ve karın egzersizlerini ihmal etmemelisin link

ikinci link i faceden takip etmeni öneriyorum link

0|0
    0|0
  • düzenli uyku ilk başta sonra spor spordan kastım fitness ama beslenmene dikkat ediceksin aksamda yceksin yemek yememek yok sadece düzenli besleneiceksin unutma yüzde 40 beslenme yüzde 60 spor etkilidir

0|0
    0|0
  • mekik yaptıgında üst göbek. Koşu Yaptıgında Alt göbek erir. Günlük bunları belli bir seviyede yaparsan sonra ne yesende göbek cıkmıycagından rahat olurusn.

0|0
    0|0
  • benim göbek iki adım önümden gidiyodu üniver. okurken. sabah elli akşam elli mekikle 20 günde yarıdan çoğu gitmişti.sen okadar çekmesende olur.40 tane 10 ar 10ar çekersin;)

0|0
    0|0
  • mekik sekil vermek ve kilo sonrası sarkıkları toparlamak içindir ol bol sebze yemelisin bence

0|0
    0|0
  • Bırak onu göbeği olanlar düşünsün:)

0|0
    0|0
  • göbek varsa o mekiğide cekemezsin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mekik şart değil, alternatif hareketler de var.

1|0
    0|0
  • evet mekık karın kası yapar yanı erıtr yagları hergun duzenlı olarak cek ılk gun 1 tane yap ya da yapabıldın kadar zorlama fakat HER GUN YUKSELT BUGUN 1 SE YARIN 2 OLSUN AMA YUKSELSIN

1|0
    0|1
  • mekik çekmek vücudunuzda olan yağı kasa çevirir, kas kaybolunca eski halinize dönersiniz. göbek sağlıklı beslenmeyle geçer benm bildiğim. yani fastfood cips ya da ne göbek yapıyorsa işte o yemeklerden uzaklaşıp genel spor yapmanız zamanla geçirir göbeği. mekik çekmek dediğim gibi sadece yağı kasa çevirr. çalışmayı bırakırsanız da eski halinize dönrsiniz

0|0
    0|1
  • Tabi ki hayır her şeyden önce cardio şart

0|0
    0|0
  • beyaz şekeri hayatından çıkar. çünkü şeker direk göbek yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...