Bir baba kızını her şeyden üstün tutar mı ki?

baba bile demek artık yabancı.2 senedir görmüyorum yüzünü. başka bir kadın için bizi terk etti gitti , beni çok severdi ya da ben yanlış anlıyordum. o kadından da çocuğu varmış zaten. Şu an kız mı erkek mi bilmiyorum. ama hala o son evi terk edişi aklımdan çıkmıyor ruhsal olarak çöktüm. hayatımda her şey kötü gidiyor. çoğu zamanlarda sinirden iç yanağımı ısırarak uyanıyorum , iç yanağım baya yara oldu. unutamıyorum ben onu çok severdim. kalbi var diye hep üstüne titredim fakat o bizimle kurbanı bile birlikte geçirmezdi gelmezdi yanımıza. demek ki biz evde yokken hep o kadına gitmiş gerçi bunlar mazide kaldı ama olmuyor işte.

sadece merak ediyorum niyesini bilmiyorum. beni o kadına tercih etti ya işte o beni bitiriyor günden güne.

keşke hiç doğmasaydım .

beni başka bir kadına terk etti bir baba kızına canını vermez miydi ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vay benden de varmış ya la burada :D Bende peder beyle 4 yıl oldu görüşmüyorum ama benimki ben kendimi bildim bileli sevmez beni ekle beni konuşalim senle bu konuları aynı şeyi yaşıyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• merak etme sabır et...zulüm ile abad olanın ahiri berbad olurmuş.onun da çarkı kırılır elbet bir gün.

0|0
    0|0
  • sever tabi ki ama eşi yok sa mecbur kalmış kızım yarın evlenir yanlız kalırım kim bana bakar sokak ta kalırım düşüncesi var eş başka bir şey çocukları başka bir şey ikisi de olmasa olmaz hayatan

0|0
    1|0
    • annemle evliyken başka bir kadından çocuğu vardı. eğer annemle normal boşansalardı ben yemez iiçmez bakardım babama

• aşık olmuş o zaman seni anlıyorum anenlle bir sorunu var demek

• hayatta istediğim tek şey bir tane kızım olması :) tutmaz olur mu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç sıkma canını diyeceğim ama olmayacak. Benim babam da aklımın almayacağı çok şey yaptı, yanımızda ama benim güvenimi sarstığı günler çok olmuştur. Babanın mutlaka aklına geliyorsundur, insan evladını unutamaz.. Belki senin karşına çıkacak yüzü yoktur artık, belki senden bekliyordur ilk adımı bilemeyeceğim. Benim babam da çok düşkündür bana o yüzden seni çok iyi anlıyorum. Aşktan gözü kör olmuş mu denir artık ne denir bilmiyorum ama umarım hatasını anlar bir gün. Karşına çıkacak cesareti gösterir, açıklama yapar. Bir şey denmesi çok zor bir konu ama bekle elbet cesaretini toplayıp karşına gelecektir bir gün. Hakkında hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • öyle olması gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...