Yüzme vs vücut geliştirme (spor merkezli)

merhaba vücudum gelişsin istiyorum ama başlıkta yazdıklarım arasında kararsız kaldım.hangisi daha etkili olur sizce?

EDİT:yüzme bana daha eğlenceli geliyor ama faydası dambıllara göre yeterli etkiyi gösterir mi bilemiyorum.

Güncellemeler:
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR SPOR SALONUNUN DAHA MANTIKLI OLDUĞUNU ANLADIM :))))

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• naptın sen ya ikisi çok farklı sporlar yüzmede genel olarak kemikten genişlersin omuzun genişler vs . vücut geliştirmede kasdan genişler esnersin şimdi amacına bağlı yüzmede sürekli gelişim olmaz biyerde durursun yani insan gelişmedikçede fazla zevk almaz diye düşünüyorum yüzmeyi kardiyo olarak çalışmak daha etkili olur vücut geliştirmede sürekli kas inşa ettiğin için aynaya baktığında çalışmalarının meyvesini almak insana bambaşka bir duygu veriyor yani sana önerim vücut geliştirme yap yüzmeyide istersen kardiyo olarak yaparsın çok kalori yaktıran bir spordur .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır göstermez yıllarca yüzmen gerekir öyle olmak için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Vucuduna binen yuku yuke alıştıkca artırmak gerekiyor "aydan aya" yuzmek zamanla alışacagın için belli bir ölcüde kalacaksın veya fit denen tabir ile vucut geliştirmede ise ağırlığa yuke alışman beslenme kalitesi ile alakalı kası geliştiren protein günlük protein alımın ihtiyacın kadar olmalı

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmalısın .. :/ tavsiyem spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...