Kum torbası için fikirleriniz...

ben bu link kum torbasını buldum arkadaşlar daha iyisi varmıdır ? evde kullanmak için almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim almışken iyi bişey almak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hepsiburadadan bende almıştım baya eskiden tabi ama ağır olmadıktan sonra bir faydası olmaz kendimden biliyorum küçük hafif bişey aldığında sandığın gibi pek yararı olmuyor biraz ağır büyük birşey olması gerek ama tabi senin bu işi ne amaçla yaptığına bağlı ben boksçu olduğum için eğer stret atmak için diyorsan uygundur

0|0
    0|0
    • ben bıraz daha arastırdım 10 cm uzununu buldum link bu ıdealdır sanırım bıde ılerıde kıckbox dusunuyorum su anda salona gıdecek zamnın vs. yok ygs calısıyorum amatorce calısmak ıcın ıstıyorum sımdılıık

• oda olur tabi :) spor yapana herzaman yol açıktır başkaları galaxynin yenisi çıkmış hemen satın alalım diye düşünürken biz hangi spor aletini alsakta etsekte diye düşünüyoruz bu bile ne güzel birşey

• aynen öyle :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Fena değil bence kullanabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• önemli olan ona vuruş şeklini ayarlayabilmen .. bu şekilde parmaklarını kıran çok kişi var :/

0|0
    0|0
    • teknık bakımından bıraz bılgım var zaten kum torbasına da çok sert vurmıcam yavas yavas alıstıra alıstıra baslıcam hemen sert ururam zarar gelcenı bılıyorum kum torbası ıcın fıkırlerınız nelerdır ?

• tamam bu daha ideal 130x40 .. ikiside sana yeter aslında ama hangisi içine sindiyse onu al tabi :)

• bu bandaj konusunda da 1 pakette 1 tanemı var 2 tanemı bılgın var mıacaba :)

Yükleniyor...