Takımların Hazırlık Kampları ile İlgili Ne düşünüyorsunuz?

Evet süper lig takımları genelde Antalyayı tercih ediyor Fenerbahçeli futbolcular dün denize girdi Galatasaray dün hazırlık maçında Ajaxı mağlup etti Hajravoiç ilk maçına çıktı?Nasıl buluyorsunuz takımların kamplarını transferlerini?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dünkü maçta oynanan oyunu beğenmedim ama hazırlık maçıydı ve çok oyuncu değişiklikleri oldu ,Hajroviç dün baya bir istekliydi ama 45 dakikalık performansıyla oyuncuyu göklere çıkarıp ya da yerin dibine sokmak doğru olmaz bir kaç maçını daha izleyip yorum yapabiliriz diye düşünüyorum benim anlamadığım Fenerbahçe Avrupada yok Türkiye kupasındanda elendi tek kulvarda gidiyor neden acaba Avrupanın iyi takımlarıyla maç yapmıyorlar?Kayserispor gibi takımlar karşısında gerçek güçlerini göremezler iyi bir takım ile maç yapsında görelim güçlerini Muslera ve Sneijder olmasa bizide yeneceklerini sanmıyordum.

2|1
    0|1
    • İyi bir noktaya değinmişsin bunu Fenerlilere sormak lazım:)

• onlar teklif etsede büyük takımların ne işi olur fenerle :D programımız dolu der geçerler

Erkekler Ne Diyor 8

• harjo cok teknik bir oyuncu

Galatasaray'ın kampı krallara yakısır nitelikte

1|0
    0|0
    • Yabancımı sayılacak yoksa yerlimi?

• Yerli icin bas vuru yapmayacagiz demis baskan

Ama videosuna denk gelemedim asparagas haber sanırım

• İyi buluyoruz.

0|0
    0|0
  • tebrikler gizli gsli kız

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın ilgilendiği futbolcular hep genç ve hazırlık maçında da 2 tane kendi alt takımlarımızdan genç oyuncu oynattık 2. yarıda. Bunlar güzel değil harikulade şeyler. Umarım takım avrupada olduğu gibi yaş ortalaması 25'lerde, hızlı, dinamik ve çevik/yüksek kondisyonlu bir kimliğe bürünür önümüzdeki senelerde.

0|1
    0|0
  • hazırlık maçları ve ara en çok gs ye yarayacak düşüncesindeyim

0|1
    0|0
  • Galatasaray her zaman disiplinli ve işine bağlı bir spor kulübüdür başarılarıda bunun en büyük kanıtıdır şimdide biraz biraz Trabzonspor bunu örnek alıyor onlarda zaten fazla uzun sürmez 2. büyüklük ünvanını elde ederler

0|0
    0|0
  • sistemi yavaş yavaş oturtucaz gbi ujfa def konusunda iddalı bana bırakın diyor

0|1
    0|0
  • Az önce Sivasspor un kampından geldim Antalaydalar onlarda ortam çok iyi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kampta bence iyi çalışıyor takımlar kimisi istediğini gösteremedi hazırlık maçlarında ama biz Ajax'ı yenerek istediğimizi aldık ta ki rakip Trabzon olana kadar yeniden zorlu rakip'le karşı karşıya geliyoruz ve Onur Kıvrak'tan çok çekiniyorum fakat bu maçı alacağımızı biliyorum umarım Muslera'yı da katar ilk 11e.

0|0
    0|0
  • antalya turnuvası çok iyiydi galatasaray için

0|0
    0|0
Yükleniyor...