Şu an hoşlandığınız veya sevdiğiniz kız/erkeğin ismi ve neyinden hoşlandınız?

Şu an hoşlandığınız veya sevdiğiniz kız/erkeğin ismi ve neyinden hoşlandınız ? Sizi etkileyen özelliği ne ? Diye sorsam çok mu özel olur :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma getirme şu h-yarı ay bak titreme geldi şuan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Nazlı çok güzel bir kız açılamadık gitti.hoşuma gitti işte niye bilmiyorum

1|0
    0|0
  • çok güzel sesi var. çok hoş çok tatlı, çok masum gözleri var :) açılamadım daha :(

1|0
    0|0
    • Ne güzel anlattın ya :) inş mutlu olursun

• arkadas ekledim kabul edermisin bana tavsiye vermen lazımm

• çok işine yarıcak emin olabilirsin :)

• vallaha ben ilk defa aşık oldum ve hala açılamadım aradan 3 yıl geçti onu her gördümde tüylerim diken diken oluyo ama bir türlü açılamıoyurm

0|0
    0|0
  • adını bilmiyorum da nicki Atalentenyks çok tatlı birine benziyor :))

0|0
    0|0
  • Kaç gün oldu bu soruyu sorali.. korkma özel değil :D

0|0
    0|0
  • en son sevmeye çalıştım kızın ismi zaika ilk asık oldum kızın ismi ise selin aklım hayla onda yanındayken kalbim çkcakmış gibi hissediyordum

1|0
    0|0
    • Ayy ne hoş ya :) herkes öyle birini ister peşin peşin söyliyim , bu arada sevmeye çalıştığım kız derken ? Zorlama ya, zaman kaybı yapma kendine ve kalbine :) Selini hala görüyor musun ? Uzun zaman olduysa ve biraz olsun onun aklında iyi biri olarak kalmışsan o iş olabilir bence denemekten kim ölmüş, dene sen , olursa olur ki olacağına inanıyorum duyguların bu kadar yoğunken o kesin anlamıştır bir şeyler ama çaktırmıyodur :)

• Olmaz heralde:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Adı Yasin. O da müzisyen hem de çok iyi bir müzisyen. Sesi çok güzel, çok iyi gitar ve trompet çalıyor. Çok da eğlenceli. Yanında çok eğleniyorum. Bir de romantik tabi.

1|1
    0|0
  • Agaaaam olasaaan Ömer paşam olasaaan Ömer :(((

Sevdik işte neyini bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Ömer :( Beni etkileyen özelliği ne oldu bende bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • Aynen ya :) bendede öyle oluyor bakışımı duruşumu konuşmasımı sempatikliğimi veya diğer özellikleri , elimizde olmayan bir şey sanırım belkide onunla ilgili fazla rüya kuruyorumdur :)

• Beytullah.

tipini yedigim pek yakiskli .

:(((

1|1
    0|0
Yükleniyor...