Kapat

Yalnız kaldıgınızı mı düşünüyorsunuz yoksa yalnız olmayımı seviyorsunuz, yoksa yalnız değilmisiniz?

Yalnız kaldıgınızı mı düşünüyorsunuz yoksa yalnız olmayımı seviyorsunuz, yoksa yalnız değilmisiniz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar çok yalnız var ki soruda depresyona girdim okurken

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Yanlız takılmayı seviyorum yanlız değilim arkadaşlarım var nasıl bir çelişki anlamadım :D

0|0
    0|0
  • sivilde yalnızdım ama yalnız değildim şimdi yalnızım 120 günden beri 18 gün daha yalnızım şimdi olduğum gibi

0|0
    0|0
  • yalnızlığı seviyorum ama isteyerek yalnız değilim :). ama bu yaşta bile çoğu ilişki ergence olduğu için bir iilişkiye girmek için bir çaba da harcamıyorum

0|0
    0|0
  • Zaman zaman yanlızlıgı sevıyorum. Zaman zaman sevmıyorum.

0|0
    0|0
  • kımseyle cıkmak ilgilenmek ugrasmak ıstemıyorum ve bu yuzden yanlız kalmak hosuma gıdıyor...bazı şeylere ara verdım kendımı dınlıyorum şu an sadece ve gayet mutluyum :D

0|0
    0|0
  • mümkünse yalnız kalayım dır dır dır kimseyi çekemiyorum artık ama düşünüyorum da o kız olsa belki çekerdim :P yok yok sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Konustugum bir kaç kisi var ama sevgilim degil bende anlamıyorm yalnızmıyım diilmiyim

0|0
    0|0
  • yalnızımmmmm hatırlatma bana

0|0
    0|0
  • yalnız kaldıımı düşünüyorum.yanlız olmayı sevmesem yalnız kalmam.ama yalnız değilim:))

0|0
    0|0
  • Yalnız kaldığımı düşünmüyorum çünkü beni izleyen bir ilah var biliyorum.

0|0
    0|0
  • Kim derse desin iki gülen göz temiz bir kalp her şeye bedel yalnızlık Allah için

0|0
    0|0
  • ben yanlız kalmayı seviyorum ve hep de yanlızlığa kaçıyorum

0|0
    0|0
  • Hala yalnız mısın sen ya? gecen gün de buna benzer bir soru sordun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalnızlığı seviyorum içinde çok derin bir huzur var.

0|0
    0|0
  • Bende yalnızım pek arkadaşım yoktur. Kafama uymuyor yaşıtlarım malesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...