Sanal ilişkinin var bulusacagınız gün ne gibi önlemler alırsınız? güvenirmisiniz?

1 seneye yakın sanal ikişkiniz var aslında onu iyi birisi güveniliy birisi olarak tanıyorsunuz bu süre zarfı içeisinde ve buluşurmusunuz ona güvenip? ya da gercekten sanaldan tanıdıgınız birine güvenebilir misiniz? buluşacağınız gün ne gibi önlemler alırsınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 senedir hala güven ortamı oluşmamışsa buluşma için rahat etsin

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o bir senede gayet iyi tanımışsındır zaten.. Eğer işinde gücündeyse buda teyitliyse güvenebilirsin.. Boşbeleşse zaten uzak dur

1|0
    0|0
  • Ben güvenirim neden olmasın eğer onu sanalda yeterince tanıdıysam sorun yok sonuçta o da benim gibi bir insan...

0|0
    0|0
  • ooooha sen bitir o ilişkiyi hemen 1 yıldır sanalda kalmak nedir arkadaş sanaldan tanıdığın birine güvenebilirsin ama sen geçmişsin o aşamaları taniş 1 hafta sonra buluş gör sonra ilişkiye başla görmedin insanla ne kadar sağlıklı bir ilişkin olanilir ki

0|0
    0|0
  • Dışarda bir kafede topluluk içinde görüşmek uygun olur 1 senede tanımıssındır zaten ama yinede basbasa kalmamakta fayda var :D

0|0
    0|0
  • sanaldan tanıştığım çok insan oldu. bazıları ile sağlam dost olduk hala görüşürüz.

0|0
    0|0
  • ya sanal dıye vazgececeksınız ya da guvnıp 1 yıl sanal olarak emek harcadıysanız cocuga saygınız olucak sanaldakı bızlere degıl ona göre hareket edeceksınız..o çocuga saygısızlık yapmadan

0|0
    0|0
  • ıkı polısle gıt :))) sanal olsun ne olck hyrt bışesın kalablık br ortmda buluş

0|0
    0|0
  • 1 sene olmus allahtan kork ben bugun tanısıp yarın buluştum gnelde sende ne korkaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gaz maskesi takarım

ne önlemi alcam beynını yanında götür o sna yeter

güvenme hemen otur bir çay iç kalk

2|0
    0|0
  • Biz 2.5 yıl sanaldan sürdürdük ilişkimizi..

Buluşacağımız gün tek başıma gittim..Ne olacak allahaşkına milletin ortasında cafede bayıltıp sürükleyecek hali yok ya..

Dert etmeyin bu kadar..Sanalı reele taşımanın keyfini çıkarın..

Mutlu olun mutlu kalın..

0|0
    0|0
  • buluşmam

.

1|1
    0|1
  • ben asla güvenmem

1|1
    0|1
Yükleniyor...