Karşı cins insanların yakın arkadaşlıkları hakkında...

Bayanlar veya baylar yakın arkadaşınız olan karşı cins ile arkadaşlık mı yoksa daha fazla bir şeyler hisseder misiniz?

İlginiz için teşekkürler...

Söz sizde...

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• abi öncelikle güzel bir soru sormuşsun herkesten dürüst olmasını istiyorum ben başta ! =))

şimdi bir kızla çok iyi anlaştığını düşündüğün vakit bence hoşlanmaya başlarsın ya da o hoşlanır birinden biri zamanla aşık bile olur ikisi olmasa biri ille bişey hisseder bence uzun lafın kısası kız&erkekten sadece arkadaş olmaz

peki hadi diyelim oldu o zaman neden paparaziler bile sadece arkadaşız diyen ünlülere hadi canııım diyor başta olmasa ilerde olmuyormu ateş&barut =))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• artık asmadık mı biz son 30 yıllık nesil olarak bunları biz? astık sanıyordum

0|0
    0|0
  • Benim bir sürü erkek arkadaşlarım var.En yakın olanı ise benim için ayrıdır.Yakın bir kız arkadaşım yok nedenini bilmiyorum.Kızlarla değilde erkeklerle daha yi anlaşırım genelde.En yakın arkadaşıma karşı hiç öyle bir şey hissetmedim.Birde ben şuna inanırım arkadaştan sevgili olmaz.Çünkü arkadaş olarak başlamıştır.Benim fikrim öyle.

0|0
    0|0
    • farklı bir bakış açın var ...

• Ya bilmiyorum öyle düşünüyorum.Çünkü kızlar genelde arkadaş olan bir ilişkiyi bir türlü aşk ilişkisi olduğunu kavayamazlar.Bu yüzden direk aşk ile başlasın diyorum.

• Bana sorarsan, bir erkek ve bir kız asla yakın arkadaş olamaz çünkü illa birisi diğerine aşık olur. Ben bu durumla iki defa karşılastim. Ilkinde kankam bana aşık oldu. Sevgili olduk ayrıldık. Sonrada kendim kankam dediğim çocuga aşık oldum :)

0|0
    0|0
  • arkadaşın cinsiyeti yoktur. arkadaş arkadaştır işte. bu kadar

0|0
    0|0
    • anlamamışsın galiba :D

Sen bir bayansın erkek arkadaşın varsa sadece arkadaşmı görürsün yoksa farklı bişilerde hissedermisin...

• gayet anladım ve ona göre cevap verdim arkadaşım erkekse bu bişey değiştirmez sadece arkadaştır başka bişey aklıma gelmez. onun geliyorsa eger onu da silerim.

• biriyle arkadaş olmay başlarken kafanda öyle bişey varsa arkadaş olamassın benim fikrim :)

0|0
    0|0
  • hissetmem birşey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...