Soruma küfür hakaret v.b cevaplar vermeyin herkesin başına gelebilir ciddiye alıp cevaplayın Lütfen

Hiç kimseyi sevemem dediginiz zamanlarda hayatınıza biri girip sizin ayaklarınızı yerden kesse ne yaparsınız .?

mutluluktan havalara uçarsınız herhalde degilmi .? peki ya o kişinin evli oldugunu bildiginiz halde bir yanınız kan aglayıp vijdan azabı çekerken diyer tarafınız onsuz içtigi suyun bile tadını alamayacak kadar çok sewdiyse .? şimdi sizlere sorum onu çokk sewiyorsunuz ama evli ne yaparsınız .? Sakın beylik laflar etmeyin buna gerek yok çünkü hepimiz insanız hayatta olmaz dedigimiz herşey bir bakmışsınız başımıza gelmiş niye mi bu kadar eminim çünkü bende o beylik laflar edenlerdendim.

Güncellemeler:
Size bana acıyın ya da yazdıgım harflerin türkcede olup olmadıgını sormuyorum .! nasıl kurtula bilirim bu lanet durumdan onu soruyorumm !

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• türkçe de w harfi yok.

diyer diye bişey de yok diğer var.

önce doğru yaz sonra sev.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hak verdim kardeşim sana.şöyle bir düşünüyorum evet..haklısın.bende sana başıma gelen bişeyi söyliyim.dersanemde ön sıramda oturan bir kız var.hayatımda kimseyi bu kadar beğenmedim.ayaklarımı yerden kesebilir.ama vazgeçtim.olmayacağını düşündüğüm için.senin yerinde olsam temkinli yaklaşırdım

1|0
    0|0
  • kimse vazgeçilmez değildir.hatalar insanlar içindir o hatalardan ders çıkartmakta insanlar içindir.hayat senin

1|0
    0|0
  • kendini adamin karisi yerine koy.. ne yapicagina karar verirsin umarim.

0|0
    0|0
    • emin ol koyuyorum zaten ve onada şunu söylüyorum eşinin yanında beni hatırlama bana mesajatma beni arama ona sakın sakın soguk davranma ben yokdum ve olmiycam o vardı senin yanında sakın oğlunun annesini üzme. tabi sadece kendimi tatmin etmeye çalışıyorum vijdanım rahatlasın maksat tabi olmuyo hep birşeyler eksik

• Kesinlikle evlilik olayına karşıyım kendisinede söyledim böyle bir muhabbet açıldı boşanırsan benden uzak dur ben seninle evlenmem dedim Allaha nasıl hesap veririm ben.

• ama su andada vermen gereken bir hesap var adam evli.Eger hesabi düsünüyorsan ondan ayrilmalisin kesinlikle.

• sana kısaca söylim aynı durumu benm bir arkadaşım yaşadı onu unutmak elde değildir. ama unutmaya çalışmak eldedir. hiç görmeden hiç düşünmeden ark. gülmeye çalışmak başka şehirde bulunmak buna başlamak için iyidr bence

0|0
    0|0
  • Terazide sen ağır basıyorsan, eşiyle anlaşıp boşanmalı. Bu olmadığı müddetçe, ilişkinizin mantığı ve geleceği yok

0|0
    0|0
  • Telefon numaranı değiştir sana ulaşamayacağı bir yere git

0|0
    0|0
  • geçmiş olsuuunnn sen yanmışsın.

0|0
    0|0
  • sen su içerken o her akşam karısının demlediği çayı içiyor. şaka bir yana vardır elbet senn de bir kısmetin takılma bir kişiye. kendini düşünmüyosan başkalarını düşün

0|0
    0|0
    • Nasıl uzak durucam denedim olmuyorr

• karşına nerede çıkıyorsa oralara gitmeyeceksin. telefonunu değiştireceksin, gerekirse başka bir yere taşınacaksın

• senin kalbin asalet derecesi var mı gelir gelirde?

0|0
    0|0
  • dua et

...

işe yaramazsa

...

sikti ret inceldi yerden kopsun

0|0
    0|0
  • inan vazgeç deneme bile çünkü gerçekten yuva yıkanın yuvası olmaz.

0|0
    0|0
    • biliyorum :/

• onun için vazgeç bu sevdadan yeni bir yol çiz kendine numarasını sil konuşma hiçbir şekilde selam dahi verme unutursun inan zamanla

• birak bu ayaklari git kendine manita bul

0|0
    1|0
  • karısını kuma gitmeye ikna et ve 2. eşi ol. araplarda olduğu gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlar birbirlerini sevmeden önce tanırlar. Yanlış mıyım? Dolayısıyla evli veya bekar olduğunu sevmeden önce biliyor olman gerekir.

Bu durumda yanlış yapmışsın. Bu halinin bizler tarafından çok hoş bir şeymiş gibi yansıtılacagını düşünmemen gerekir.

0|0
    0|0
    • hayır sevdikten sonra ögrendim

• her gece ağlayıp müzik dinliceksin

yapabileceğin bişey yok bebeğim..

aşırı üzünç bir durum

aylar sonra unutabilirsin belki.

1|0
    0|0
    • 2 ay ayrı kaldık 2 ay yaşadımmı bilemedim :((

• aşk .. çok bencilce bişey

onun eşinin yerine kendini koyamıyorsun değil mi ?

empatiden uzak

sadece duygularını düşündüğün bişey..

o adam mutlu olsaydı karısıyla

hayatında sen olmazdın zaten bir zamanlar.

o geri dönmesine döner de

senin acın diner mi

o her gece karısıyla yatarken ?

çocuğu yoksa şansın var

ve tekrar çocuğu yoksa ve mutlu değilse

boşansın ondan sonra sevgiliyiz diyebilin duyguya engel olamazsın

ama reel de yaptıklarınız kalitesiz olmsn

ya boşansın ya da bağrına pıçak sok

• yazarken göz yaşların ekrana damlamış :(

2|0
    0|0
    • :( Zor bir durum ve günden güne içimde bu imkansız aşk büyüyor çok alıştık birbirimize

• Sen önce Türkçeni geliştir bacım ''VİJDAN '' nedir ya LütfenTürkçemizi koruyalım...!

1|0
    2|0
Yükleniyor...