Seviyor mu sevmiyor mu bilemedim, bir akıl verin...

ben 18 yalındayım,sevgilim 21 yaşında daha askere gitmedi, 3 gün önce sevgilimle bulıştum,1. yılımızı kutlamak için herşey çok güzeldi ama ta ki arabanın arka koltuğuna geçene kadar,son dakkada onu tanıyamadım birden bana zorla bşeyler yapmaya çalıştı ama bu asla ilişkiye girmek falan değil yanlışş anlaşılmasın,onun deyimiyle duygu tatminliği,bende bunu zorla yaptırmaya çalıştığı için indim arabadan bulunduğumz yer tepe,biraz tek başıma hava almak istedim yanıma geldi özür falan diledi ama gözüm onu bile görmedi o an kendimi cinsel obje gibi hissediyorum onun gözünde bunu ona da dedim o bunu inkar etsede inanmadım,beni inandırmak için dün elinde çiekle annemle tanışmaya gelmiş ben dershanedeydim,ben inandırmk için yaptı bunu benle ciddi düşündüğünü ve beni kullanmadığını ispat etmek için,ama yaptığı şey dengesizilik bir anda pat diye annemin karşısına çıktı,seviyo mu sevmiyo mu iklemdeyim Şu an ya bir karar veremedim yardım edin nolur akıl verin buna çook ihtiyacım var 2-3 gündür moralim acayip bozuk

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin isteyeceği bir şeyi istemiş zorlama nasıl oldu bilmiyorum ama istekleri normal

0|0
    0|0
    • zorlama sadece sürtünme tarzında bişey yani şu zaman kadar ilişkiye girmeyi geç bakireliğimi bozmayı bile istemiyo

• seni kaybetmemek için yapmış bir çılgınlık

• peki,sağol bu açıdan düşüncem anlaşılan olayı

Erkekler Ne Diyor 4

• Seven erkek sevdiğine dokunamaz ideolojisini kızların aklına sokan embesil kim lan .

0|0
    0|0
    • dokunmada bir sevgi göstergesi ama belli bir yere kadar yani haddini aşmadıkça

• sen yınede ağır başlılığını göstermeye devam et.. ilerleyen zaman ıcınde farkına varırsın sevip sevmediğinin

0|0
    0|0
    • kendi yanında benim ağır başlı olmamı istemiyo,ama ben ona inanıyorum yani belki o anki psikolojiyle ağır bir tepki vermiş olabilirim ama bana zorla bişeyler yaptırmasını istemiyorum ya sevmiyorum bunu ben istediğim için yapmak istiyorum tek sorunum bu

• Seviyorsa eğer seni bunu istemesi gayet normal seni arzulamayacak da kimi arzulayacak..

0|0
    0|0
    • yani evet öyle ama kendini zapt edememesi yani zaten istediği şeyleri belli bir yere kadar yapıyoruz başka birine ihtiyacı olmasın dye

• şöyle söyleyim yani benim sıkıntım güven değil ama bana zorla bişeyler yapmaya zorlaması beni deli ediyo,konu ne olursa olsun o böyle yapıncada yanlış düşünmeye başlıyorum ve işin içinden çıkamıyorum işte o yüzden buraya yazdım bende,ama kız olarak fazla uç noktaları düşünmüşüm bunu farkettim

• Tamam o halde bunu ona güzel bir dille açıklayablirsin..Sana birşeylerin zorla dayatılmasından hoşlanmadığını.

• ah şu papatya falları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...