Beşiktaş Yönetimi Kendini Nasıl Affetirecek?

Ronaldinho amatörlüğünden sonra hangi transferle beşiktaş yönetimi kendini affetirebilir sizce? Robinho adı geçiyor şuan

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret Orman önce Ronaldinho´yu alabilsinde ondan sonra Sneijder ve Drogba ile karşılaştırsın ben başından beri söylüyorum Fikret Orman geldiğinden beri Beşiktaşlıları kandırıyor Ali Ece´nin çok güzel bir söz söylemişti bunlar Adebayor dediler Eneramo´yu aldılar şimdide Roni diyip Sezer´i affedeceler demişti dediği çıktı adamın Fikret Orman geldiğinden beri takımın hedeflerini küçülttü Beşiktaşlılar bile artık Şampiyonluk beklemiyorlar bu iş böyle yürümez bence Beşiktaşlılar oturup düşünsünler ve artık yeni bir başkan ve yönetim seçsinler.

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Affettirmelerine gerek yok ligde en gereksiz transferleri yapan bir takım Beşiktaş zaten

O kadar çok oyuncu aldılar ki gelecek vaat ediyor diye Kerim Frei 2 maç oynadı anca o da yarım yamalak Eneramo dediler 6 aylığına kiraladılar üst üste 5 maç bile oynatamadılar aşırı derece de yanlış ve gereksiz transfer yapılıyor Önder Özen mi yanlış yapıyor Fikret Orman mı Sneijder ve Drogba'yı kullanarak takımı kandırıyor orası meçhul

0|0
    0|1
  • transfer yapmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum hatırlarsan bundan 3 yıl önce bizim durumumuz bjk de daha kötüydü ligde 8. olmuştuk iflas bayrağını çekmiştik adnan polat diye bir sömürgeci vardı başımızda ama biz taraftar olarak yine bize düşeni fazlasıyla yapıyorduk alış-verişler maçlar hepsi tamamdı sonra ünal aysal diye bir prof geldi açıkcası parası çok olan bir başkan geldi bu işler para işi bak sende gördün 3 sene önce nerdeydik şimdi Türkiyede değil dünyada ilk 8 takım arasında oynayacak güçteyiz ilk önce Bjk olarak prof ve zengin bir başkan lazım takıma fikret orman yapamıyor serdal adalı olsa yapabilirdi sanırım

0|0
    0|0
  • Robinho adı geçtiğimiz yıllarda da geçmişti.

Hatta bjk robinhoyu alsaydı arkadaşıma formasını hediye edecektim o derece:)

0|0
    0|0
  • İlla yıldız bir isim olacak diye birşey yok gitsinler Oğuzhan gibi genç yetenekler bulsunlar tutmasada ben razıyım.

0|0
    0|0
    • şuan beşiktaş taraftarı ben de dahil olmak üzere yıldız bir oyuncu istiyoruz yaptıkları bu kadar rezillikten sonra.

• hala yanlış transfer politikası uyguladıklarını düşünüyorum. önce eksiklerini kapatıp daha sonra dünya yıldızları getirmeli bjk yönetimi. rakiplerine nazaran kalitesi düşük oyuncu grubuna sahip. necip'le veli'yle, serdar'la oynarken ronaldinho, robinho falan gereksiz. takımın bir tarafı gecekondu diğer tarafı gökdelen olmamalı.

0|0
    0|0
  • ronaldinho hezimetinden sonra messi ve ronaldoyu ikisini bir de transfer etse şimdi asla affetmez beşiktaş taraftarı dünyaya rezil ettiler klübü

0|0
    0|0
  • Anadolu veya Avrupada ışı bıtmış futbolucyu alarak taraftarı kandırır

0|0
    0|0
  • Beşitaşlı olarak artık gelecek oyuncu formayı sırtına geçirmeden inanmıyom geleceğine

0|0
    0|0
Yükleniyor...