Kapat

Ismimin sonuna hanım hitabını ekledi böyle yapan erkek tripmi atıyor

tanıdığım bir erkek önceden bana sadece ismimle seslenirdi biraz bana kırgın bu aralar şimdi ismimin sonuna hanım hitabınıda ekledi önceden bana sadece ismimle sesleniyordu konuşuyordu şimdi hanım hitabını niye ekledi bir erkek niye böyle yapar kendince bana trip falanmı yapıyor yoksa artık mesafemi koyuyor araya erkekler tanıdığınız bir kız arkadaşınıza böyle yaparsanız amacı ne olur bunun

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet trip atıyor bariz

0|0
    0|0
    • araya mesafe falan koyuyor olabilirmi benden uzak dur diye

• Hayır aksine önemsediği için sana bozuk atıyor.. İnsan sevdiğine trip atar ilgi görmek için

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• trip atıyor işte sen de söylemişsin zaten

0|0
    0|0
  • Su sıralar sana cok gicik oluyorum, kim o cocuk yeni sevgilinmi olacak vs. Gibi yorumlandigi gorulmektedir.

0|0
    0|0
  • ben trip atmadığım insanada hanım diye hitap ediyorum espri mahiyetinde ama seninki muhtemelen trip atıyo

0|0
    0|0
  • Araya mesafe koyuyor. Sahsen ben sevgilime de soylyorm bazen.. trip atiyor her syi sen blirsn der gbi.

0|0
    0|0
  • tribin kralını atıyor hem de

0|0
    0|0
  • sorunu içinde cevap vermişsin daha ne merek edip soruyorsunuz yahu :D

0|0
    0|0
  • bu kızların nasıl bir fantazisi var anlamıyorum her yerden bu çocuk bana aşık mı gibi bişi çıkarıyoo

0|0
    0|0
    • aşkı nerden çıkardın anlamadım

• tartışdık bununla şimdi konuşuyor ama böylede hitap şeklini değiştirdi

• abi tartışma konusu nedir :D:D:D allasen ben sana bu şeklde ne cevap vericem ahaha sD:asD:AS

• Araya mesafe koyduğunu göstermeye çalışıyor kesin bir de üstüne basa basa hanım diyordur :)

0|0
    0|0
  • trip atıyor muhtemelen bende kullanırımda şaka gibi bir şekilde yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle trip atıyor ve gel gönlümü al diyor ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...