Sevgiliniz böyle birşey yapsa ne yaparsınız?

saerkek arkadaşımla uzun süreli ilişkim var. kendisi yurtdışında yaşıyor twitterdan bir kızla konuşmuş.(sadace sanal buluşma yok) bilmiyor benim gördüğümü. kızın resmini telefona indirmiş,telezvzyana baglamış. resmini çekmiş yollamış eve güneş doğdu .çok güzelsin,çok beğendim en çokta gülüşünü. ben seninle konuşmak istemezmiyim tek istediğim sensin. yazmış telefon numarasını almış. buraya gelirsen çikolata alırım burada bolca var vs. bunlar sadace bazıları. Ne yapmam gerekiyor benim.siz ne yapardınız ama çok seviyorsunuz...

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Bazen kendilerince heyecan arıyorlar, ellerinde patladığı da oluyor. Garip bir şey ama sırf keyfi konuşuyor da olabilir, egoyla alakalı bir şey de olabilir. Direk olarak bu beni aldatacak, aldatıyor diye düşünmemelisin. Gene de bir açıklama iste. Eski sevgilimde bu çok fazla vardı, ilgiyi ve beğenilmeyi seviyordu; ama kesinlikle aldatabilecek bir insan değildi ya da beni çok iyi uyuttu bilmiyorum :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin yerinde olsaydım bu çocuğu bırakırdım. Çünkü yaptığı karaktersizlik ve daha başka bilmediğin şeylerde yapıyor olabilir. Sen neden üzülüyorsun ki ? Bırak artık o üzülsün , düşünsün..

0|0
    0|0
  • Ya birak sevmesimi kalmış hicmi gururun yok. Goz göre gorede salttan alinmazki.

0|0
    0|0
  • başka heyecanlar aaramak ister bence yolun başındayken çek konuş yoksa iş dahada kötü olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • bitirirdim belli ki onda benim hiç bir değerim yokmuş derdim kendi kendime böyle bir adam için acı çektirmezdim..

0|0
    0|0
  • yolarım -.-

görünen köy kılavuz istemez aldamaya 5 kala

0|0
    0|0
  • vuuuuu çocuğa bak, nasıl dayanıosun böyle bişeye ben olsam dayanamazdım heralde :E(

0|0
    0|0
  • basardım küfürü ayrılırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...