Kapat

Nefret ettim roniden beşiktaş yönetimi hakkında papağan gibiydiler dedi neden bu futbolcuyu havalara girdi?

beşiktaş takımını geçtim biz burada Türk milletiyiz roni 2yıl önce brezilyalı futbolculara kimse türkiyeye gitmesin diye cırcır konuşuyordu en başından gelmez demiştim buna dayanarak birde beşiktaş sözlerini tutmadı demiş menejeri

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Beşiktaş başkanı daha alamadığı Ronaldinho´yu Sneijder ve Drogba ile karşılaştırmaya başlamıştı 2-3 gün önce Fikret Orman çıkıp "Ronaldinho´yu almak Kolay" diye bir söz söylemişti burada suç BJK yönetiminde kendilerini çok komik duruma düşürdüler.

2|1
    0|0
  • beşiktaş ona şu anda kazanabileceği en büyük parayı teklif etti brezilyada yarısını bile kazanamayacak şımarıklık yapmış Türkiyeye kimler geldi kimler gitti Hagi Drogba sneijder Ribery carlos Q7 kendisi gelseydi soradan gelmiş bir yıldız olcaktı sıradan yani gelmedi kendi bildi kendi kaybetti

1|0
    0|0
  • Ukala kendini birşey sanan futbolculara eğilim ne zaman vazgeçilecek çok merak ediyorum,gelmesini de istemem bir beşiktaşlı olarak çünki gelince ne olacak ? Afralar tafralar taraftar çok şımartacak altyapı kurup kendi ronilerimizi ne zaman yetiştiricez bunun tartışmasını yapmak lazım.

1|0
    0|0
  • Maliyeti yüksekti. Böyle daha iyi.

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden herkes q7,pascal olamaz

0|0
    0|0
  • Gerçekten öylemiymiş.

1|0
    0|0
  • Fiyatını arttırmak için yaptı işte

1|0
    0|0
    • zaten spor bültenlerinde de öyle açıklamalar geldi peki kim uydurdu ronaldinyo beşiktaşta diye pes

• görüşmeleri yaptılar ama hem menajeri hemde ronaldinho gelmeyeceği belli gibiydi sadece kariyerinin sonlarında daha fazla para koparma derdinde

• Bi futbolcuya gereginden fazla fiyat bicip pohpohlarsan

dogal olarak bir tarafları kalkıp kendini bir halt sanar

0|1
    0|0
  • Sen nefret ettiğini söylesende içten içe ona karşı bir hayranlık besliyorsun :'(

0|0
    0|0
  • adam zaten dünyanın en iyi futbolcularından biriydi ama beşiktaş neredeyse yalvarır gibi oyunuc transfer etmek istedi bu olmaz bence saygın bir klüp için yanlış yaptılar bu kadar da ısrara gerek yoktu.Roni sizde beşiktaş bizim gözümde önemli bir rakip her yabancıya karşı türkü desteklerim beşiktaş fener farketmez.Takımlarımızın ezilmesini istemem.

0|0
    0|0
  • beşiktaşa gelseydi kendini tekrar gösterebilirdi fakat o küçük düşündü gitsin amerika kıtasının şampiyonlar ligi olan copa libertadores'de kendini göstersin tabi ne kadar dikkat çekebilirse

0|0
    0|1
  • yönetim suçlu BJK yönetimi sahtekar ve yalancı bir yönetim... bir bjk li olarak söylüyorum bunu

0|0
    0|0
  • Sende bir roni olsan sende bu kadar havalara girerdin heralde :D

0|0
    0|0
  • Fanatizmden kurtulup bazı şeyleride görebilmişiz bu güzel bir gelişme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne bekliyordunuz ?

Adam sonuçta Dünya Yıldızıydı egosu normal ..

Yıldız futbolcuların Türkiye'yi nasıl gördükleri ortada ..

1|0
    0|0
  • Galatasaray'a geleceği dönem Fatih Terim istemedi ya o zamandan beri bir şeyler oldu zaten bu adama iyi ki gelmedi gerek yokmuş böyle bir karaktere

0|0
    0|1
  • Adamı senelerdir transfer edecekler zaten. Türkiye'de en çok Brezilyalı futbolcular seviliyor bence gendi bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...