Kızın mesaj atmasının anlamı ?

Kızın her gün mesaj atması ve mesela bir gruptayken sadece sana selam vermesi sana aşık olduğunu anlatır mı ?

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık olduğunu anlatmaz senden hoşlandığını anlatır.

0|1
    0|0
    • aynen aşık olmak tek taraflı öyle ha diyince olmaz anlatmaya çalıştığım hoşlanmak siz ana konuya odaklanın :)

• Hoşlanmış işte kız belli git konuş kızla.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Sabahın bu saatınde kızın aklında olması senın ondan hoşlandıgını belirtır kızın durumu belki belki:)

0|0
    0|0
    • daha dün muhabbet açıldı senden kritik bir soru beklerdim felen dedi ben zaten hoşlanıyorum sadece güzelliğini değil sözlerini davranışlarını da beğeniyorum

• Sen biraz açıl o zaman her zaman düzgün insanlarla karşılaşılmıyor

• güzel değilim felen diyo hem çok güzel (hani abartmıyorum) çok mütevazı ve eğlenceli ben de fırsatı kaçırmıyacam

• senden hoşlanıyordur sadece ve senin adım atmani bekliyordur

0|0
    0|0
  • seni seviyor

0|0
    0|0
  • senden bişeyler beklediğini anlatır

0|0
    0|0
    • evet o tür bir şey geçti ben de ne bekliyosun demiştim bilmem :) yazmıştı kız benim atağı bekliyo heralde :)

• aynen atak bekliyo

• bundan önceki kızlarda çok çektim bir kızı davet ettim kabul etmedi neyse üstelemedim pek ama kız yüzüme bile bakmaz oldu ben kızı unuttum ama kız kezban çıktı bunların yüzünden tüm kızlarda korkak davranıyorum böyle eğlenceli bir kızı da kaybetmek istemiyorum

• Senden hoşlanıyor ama bu sana açılacağı anlamına gelmez biz kızlar ilk adımı erkeklerden bekleriz sende ona karşı birşeyler hissediyorsan ilgilen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sana karşı boş değil demek ki.

0|0
    0|0
  • anlatır da ne demek ta kendisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...