Doğum günü kutlanmayan facebooktaki kişi hakkında ne düşünürsünüz?

Facebookta 37 arkadaşım var. Akrabalarımı eklemiyorum. 22 yaşındayım. Genelde üniversite ve eski okul çevresinden arkadaşlar ekli. Onları da ben eklemedim açıkçası.

Doğum günüm çok az kişi kutlar ama cepten. Facebookta da fotoğraflarım beğeni almıyor.

Böyle bir kişi hakkında ne düşünürsünüz ? Üniversitede kız arkadaş çevrem var Tipim normal ama facebook sıkıntı biraz.

Güncellemeler:
Facebook u kapatmalı mıyım ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey düşünmeye gerel yok.Olağan kişi benimde 300 den fazla arkadaşım var.300de kutlayamaz ya.Kafanı böyle mal şeye niye takıyosun.Yakın aile dostların kutlasa yeter.

0|1
    0|0
    • Hocam facebookta ekli olan kızlar var onlar için dezavantaj değil midir ? Onu soruyorum aslında. Ünide konuştuğum kızlar için kötü etki yaratmaz mı ?

• Benimde 300 arkadaşım var ama gizliyorum.Benim arkadaşlarımı ailemi göreceklerde ne olacak.Akıl var mantık var.Zaten bakarsan çoğu kişinin arkadaş listesi gizlidir.Açma kapalı kalsın.

• Tamam o zaman hocam. Tecrübelisin diye gizli kalıcak hep.

Kızlar Ne Diyor 1

• şaka mı bu :D :D kız arkadaş çevren: 'yazık hiç beğenisi yok kutlamıyor da kimse doğum gününü yazık ya kötü bir duygu ama kusura bakmasın biz böyle sap gibi biriyle arkadaş olamayız' demez.

0|1
    0|0
    • Garip. Ekli olan kızların bilinçaltlarında bu yazdıkların geçiyor diye düşünüyorm. Facebook u kapatma mı önerir misin ?

• durumun çok vahim :D

• Off :D

Erkekler Ne Diyor 2

• samimi arkadaşların falan kutluyordur heralde

0|1
    0|0
  • Ben facebook'ta kimsenin doğum gününü kutlamam benim doğum günümü kutlayanlara cevap yazmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...