Bilhassa erkeklere; hiç özlemez miydiniz?

3 senelik bir ilişkim oldu, ilk sevgilim. aynı üniversiteye, aynı şehre yerleştik. Oldukça muhafazakardı ve ben ona teslim olmuştum. Ne derse evet der, ayrılırsa peşinden koşar vaziyetteydim. Fakat o beni Eylül ayında üstelik bir sms ile bıraktı. Geçen gün rüya gördüm, hiç de aklıma gelmemişti. Özledim diye sarıldı. Acaba malum mu oldu? Siz erkekler, hiç özlemez miydiniz neredeyse eşin gibi olmuş sevgilinizi ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• hic bekleme beklersen sen kendine zarar verirsin aynisini ben yasadim bundan 1 ay once bitirdi nisanima 1 hafta kala onun icin duzenimi herseyimi bozdum kendisi almanyada yasiyordu bende baska ulkede kendi isyerlerimi sattim gittim yanina birakti beni kendisi istiyordu benim gelmemi 2 senelik cok guzel iliskiyi bir cirpida bitirdi ve 2 gun once yazdi bana sen oldun benim icin hayatimi duzenimi bozdun kinim var dedi nefret ediyorum senden dedi ben ona herseyi yaptim bir dedigini iki etmedim yani nekadar iyi olursan okadar uzulen sen olursun bos ver takmamaya calis hayat devam ediyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu senin kafanda her zaman yer edecektir.Seni en ihtiyacın olduğu zamanda ortada yine bırakacağı fikrini kafandan atabilirsen sorun olmayacaktır.Herkes her şeyi özler.Çocukluk yıllarını arkadaşlarını dostluklarını her şeyini.Ama insan beyni her şeyi kurgular yorumlar boş olduğunuz zaman.

0|0
    0|0
  • Özlerdik neden özlemiyelim.Fakat o muhafazakar diyorsan görücü usulü evlenir.Büyük ihtimal aileside bildikleri bir kızla evlendirmek ister.O yüzden hayırlısı böyleymiş de boş hayallere düşme.Eğer seni özleseyd, arardı bir şekilde ulaşırdı.Benim görüşüm bu.

0|0
    0|0
    • yani aklımdan silip atmalıyım, artık onu yaşamamalıyım değil mi?

• demek öyle kolay ki beyefendi :(( fakat ben üzülüp ders calişamazken onun zerre umrunda değildir

• Muhafazakar olmasa gene arama sana dönme %'si daha fazla olurdu.Ama tabi kısmetinizi engellemek gibi olmasın.Ben düşüncelerimi paylaştım sadece.

• "ilk sevgilim...Oldukça muhafazakar" Bu sözler tutarsız:(

0|1
    0|0
  • eşi olmadan neden eşi oldun

0|0
    0|0
  • 6 yıl bir kişiyle çıktım. İlk ve tek sevgilimdi. Nasip değilmiş olmadı. Kuzeniyle evlendi. Yüzü halaa gözümn önünden gitmiyor. Ben kendi adıma konuşaym her saniye daha çok özlüyorum. Ama artık başkasının. Yapacak bişey yok.

0|1
    0|0
  • muhafazakardan sonrasını okumadım

2|0
    0|1
  • özlenir tabi ama geri döneceğini sanmıyorum yani sıkılmış senden :s

0|0
    0|0
  • Terk ettiğimi niye özleyeyim?

0|0
    0|0
  • Hiç anlamadıgım konular bunlar ..

0|0
    0|1
  • neredeyse eşin gibi olmak ne demektır ya hu hemde muhafazakar bırıyle neler donuyo orda

0|1
    0|0
  • özlemez miyim...sen hiç gördün mü 14 senedir burnunda aynı kokuyla dolaşan bir mecnun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...