Erkekler neden konuştukları kızın kaç kişi ile çıktığını merak eder ?

erkekler neden konuştukları kızların kaç kişi ile çıktığını merak eder ?

Güncellemeler:
bir de böyle soruları pat diye sormayın itici oluyonuz.

0|0
1|18

En İyi Kız Görüşü

• Mutlaka ilk olmak isteyenler gurubundandır o... Özgüveni olmayan, ondan önce başkaları olduysa ondan sonralarıda olacağı düşüncesi ile kendini en baştan kaybetmiş gibi hisseden sıfır ve kaybetmeye mahkum insanlarıdır. Benden öncesi beni ilgilendimez, ondan önceside onu ilgilendirmez. Şu anı sorgulamalı insan.Geçmişte yaşayn insanın geleceği kayıp, hayatı hep 1-0 mağluptur...Böyle adamlarla çıkmaya değmez. Öünkü hep seni sorgular, kendisi sorgulanmak istemez çünkü 'o seni ilgilendirmez, olur hep...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• o kendine öz güveni olmayan insanlardır.Diğer insanlarla kendilerini kıyaslamaya girerler.Kafalarında bazı şeyler kurarlar ve onlarla yaşarlar çevremde bu zaman kadar kız arkadaşlarını bu konularda yargılayan çok insanlar oldu.Eğer yanındaki kızı taşımasını biliyor ise(iki taraf içinde geçerli bu söylediğim) sorun yok.İkisininde içinde bir kaşarlık yoksa sorun olmaz.Yoksa bir önemi yok yani.Kimin bu zamana kadar yanında olduğundan çok şu anda kimin yanında olduğu önemlidir.Karşılıklı her şey.

1|0
    0|1
  • Benim çok merak ettiğim bir şey değil, şimdiye kadar sadece bir kere sorduğum şey hatta. Önemli olan karşımdaki kişinin basit olmaması.

0|1
    0|0
  • bunu soran kisi zaten seninle ciddi düsünmüyordur düsünse bile o kisiyle mutlu olman cok zor beyninin bir kösesinde bu soru isareti her zaman kalacak kendi kendini yiyecek.

0|1
    0|0
  • o soru tam bir aptallık. ve kaynagını konusacak bir şey bulamamaktan alır...

- ee askm npyn.s.s.s

+iiim askm sen npyn

- kac ksyle cktn.s

1|0
    0|2
  • bu kadar sığ bir soru mu olur? kaç kişiyle yatmış olma ihtimalini düşündüklerinden. ya da eğer sevgili sayısı çoksa zaten bir boklar yemiştir der. vs vs. uzar gider bu

0|0
    1|1
    • asıl bu kadar sığ bir düşünce olur mu? ona ne ondan once kimle ne yaptıysa. adı üstünde ONDAN ONCE. ne diyo Teoman? Senden oncee senden sonraaa ;)

• o düşünceye sığ demek iltifat olur. işiniz zor valla böyle düşüncelere sahip bir coğrafyada kadın olmak zor. ama sorun çok sığdı kabul et. kadınlara karşı bu tarz düşünceye lafım da...: yere batsın :)) atom fiziğinede profösörlüğe de lanet olsun sdfsdgsddfsd

• sanırım değerini belirlemek için

0|0
    0|0
  • hemcinslerimde bir ilk ben olmaliyim takintisi vardir.o yüzden soruyorlar.

0|0
    0|0
  • Kaç kişi ile çıktığı değil de kimlerle çıktığını merak ederim. Flörtleri kişilik gelişiminde köşe taşları gördüğüm için, önceki flörtleri ona ne katmış, ne gibi kişiliklerden etkilenmiş falan öğrenmek isterim. Kendi geçmişimi ben de ona anlatırım, geçmişler bu ölçüde kurcalanmalıdır bence. Sadece şu anı düşünerek olacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • çünkü ilk aşkının ben olmasını isterim..

0|0
    0|0
  • şimdi 25 yasında 10 sevgılı degıstırdıyse kusura bakmasın kımse o kızdan cacık olmaz :)) Erkek içinde gecerli bu dedıklerım ...

0|0
    0|0
  • Yane sence neden sorabiliriz.Tuvalet kağıdı gibi hergün sevgili mi değiştiriyo tırıt mı değil mi yane o yüzden sorulur.Bu sadece kız için değil erkekler içinde geçerli :D

0|0
    0|2
  • kac sey gördügünü merak ediyor olabilir, himm ne derler ona tecrübe...

0|0
    1|1
  • sürekli sevgili değiştirip eğlencesine mi çıkıyor ben de onlardan biri miyim acaba

benle birisini unutmak için mi çıkıyor

aklında başkası mı var hala

herkese benim gibi mi davranıyor yoksa az kişiye karşı mı böyle duygular besledi ya da besliyor

0|0
    0|1
  • ilkmiyim ilk 11 miyim die :)

0|0
    0|0
  • şimdi açık açık yazacağım kız yollu değil mi diye anlamak için yapılır bu bence gidip kızın çevresine sormaktansa kıza sormak dha mantıklı

0|0
    0|0
  • onu üzen var mı ya da benden daha iyi güldüren biri mi ya da nasıl bir ilişki yaşadığını merak eder...siz kızlar merak etmiyor musunuz

1|0
    0|1
    • ben merak etmeyenlerdenim. benim anlamadığım pat diye birden bire konuya girilmesi. bence kızın verceği yanıta göre önyargı yapar. ki yorumların çoğunda önyargıyı gördüm. kendileri nasıl kızlarla konusuyolar bilemicem ama . her neyse

• açık sözlü kızları severim ama o ilişkide merak etmem geçmişi...çünkü eğer sorursam birgün yalanları tek tek sıralarsa unutmasın zaman hızla geçip gider o yalanlarda karşısına çıkar

• 0|0
    1|1
  • ben konuştuğum kızın aklında biri olup olmadığını ya da sevgilisi var mı yok mu onu merak ederim önce senin sorduğunu ilk aşamada aklıma getirmem.

0|0
    0|1
    • yok sormuyom zaten güncellemene istinaden cevabım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...