Erkek arkadaşımın ailesinin bana dış kapının dış mandalı gibi davranmasını sindiremiyorum, ne yapmalıyım?

2 senelik bir ilişkim var.ailesiyle ilişkimizin 6. ayında zorla tanıştım.başlarda her şey çok güzeldi fakat sonra herkes dış kapının dış mandalı gibi davrandı tabii ki özellikle annesi.hoppa bir kız değilim nerde nasıl davranmam gerektiğini de biliyorum ki çevremde bu özelliklerimden dolayı sürekli takdir görüyorum.ben işin içinden çıkamıyorum lütfen yardım edin

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Henüz sevgiliyseniz ailesiyle görüşme. Hemen ailenin içindeymiş gibi hareketlere gerek yok. Tamam tanışmşsın bitmiş. Bidaha isteme olayına kadar görmene gerek yok. Tavrını dırdır yaparak değil, mesafe koyarak gösterirsen erekk arkadaşın da seni suçlu görmez.

1|0
    0|0
    • haklısın galiba

• erkek arkadaşım bana bağırdı demişsin. sakın kendine laf ettirme. annene laf etmiyorum fakat sende sakın bana taraf tutup laf etmeye kalkma de.

kolay gelsin.

• bağırdı ama bende ondan aşağı kalmadıım o kavga ilişkimizi bizi gerçekten çok sarstı ama sonrasında oturup ikimizde ağladık

Erkekler Ne Diyor 4

• pek içlerine sindirememişler seni. neyini begenmediler ki acaba ? erkek arkadsın cevabı biliyor olmalı.

0|0
    0|0
    • sizce nasıl davranmaları konusunda kararsız kalmış olabilirler mi

• senlik sorun yok. erkek arkadasın halledecek butun meseleyi. onun sana anlatmadıkları olmalı. ya da ailesine senin hakkında anlatmadıkları. senin onun için ne anlam ifade ettiğini vs vs . sorun arkadasın da.

• Annesi ile baş başa konuş. Sorun nedir, ne değildir öğren.. Eğer olumsuz tavırları sürüyorsa bunu sevgiline söyle..

0|0
    0|0
    • cok yanlış. kadın tamamen inkar eder öyle bişey yok der. bizimki de söylediğiyle, böyle bir konu açtığıyla kalır. sakın yapma.

• Peki, Pentin diyorsa doğrudur.

• bir keresinde söyledim bana daha önce hiç bu kadar bağırmamıştı öyle bir şey olmadığını benim saçmaladığımı söyledi ve annesine en ufak toz kondurmadı

• Noluyor kızım sana daha gelin değilsin bir şeuy değilsin dış kapının mandalı değil bekçinin el feneri belki olabilirsin

0|0
    1|0
    • en başından gelinim gelinim deyip ortalıkta gezinmeyecekti o zaman

• kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 23 yaşındayım ve 2 sene bitti 3. seneye girdik

• Valla bende 22 yaşındayım 2. senemdeyim sen takma böyle şeyleri ailesiyle evlenmiyorsun kusura bakma biraz kafa buluyordum

• ölesin kabadayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen saygını bırakma.

Boşver onlar nasıl davranırsa davransın.

0|0
    0|0
  • Tek yapman gereken şey mesafeli davranmak. Ayrıca sürekli görüşme tanışmış olman yeterli. Erkekler nişanlılık ya da flört döneminde hep ailelerinden taraf olurlar ama evlendiklerinde eşleri en kıymetli hale gelir :) Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demen gerek canım. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...