Beşiktaş vs Atletico Madrid maçı için skor tahmininiz nedir?

Yarın 3-1'in rövanşında beşiktaş ile atletico madird karşılaşacak bilindiği gibi.Skor tahmininizi alabilir miyim ama sadece net skor tahmini istiyorum 2-1,3-0 gibi başka türlü değil.Doğru skora en yakın tahmini yapan veya doğru skoru bulanın cevabını en iyi cevap seçeceğim aynı doğru skor tahminleri gelirse de ilk cevaplayan kazanır :D

Güncellemeler:
@kurallar gereği,en iyi cevaba en yakın üye şu an :)
En doğru tahmini yapa yapa gizli kullanıcı yapıyor :))

0|0
315

En İyi Kız Görüşü

• 3-0 atletico alır

0|0
    0|0
    • Tebrikler bayan gizli 17 tahmin içinde en doğru tahmini sen yaptın ama artık çık şu gizliden de yüzünü görelim utanacak bişey yok en iyi cevap gururla gizliden çıkabilirsin :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş alır dıyorum..

0|0
    0|0
    • skor tahmini var mı :)

• tebrikler herkes senin gibi değil ama maalesef.çoğu insan hele tuttuğu takım avrupada değilse kıskançlık yapıp avrupalı takımı tutuyor bu arada erkek gibi kızsın he dün de yaptığımız futbol muhabbetini de gözönünde tutarak söylüyorum :)

• :) tesekkur ederim ben her daim ulkemızı avrupada temsıl eden her takımımızı desteklerim. Gönülden de büyük başarılar elde etmesini isterim. Ülke prestiji ve türk futbolu ön planda olacağı için her basarı bızım ıcın olacaktır... Umarım Besıktas maçı alır.

• 2-0 Atletico alır:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 3-1 Beşiktaş alır maç uzar diye düşünüyorum talihsiz bir şekilde eleneceğiz gibi bir his var içimde

0|0
    0|0
  • inş.kazanıp eleyeceğiz ama skor istiyorsan en kötü 2-0 derim BEŞİKTAŞK.

0|0
    0|0
  • beşiktaşa güveniyorum nedense içimde bir his var 2-0 gibi birşey diyorum ama gol yerse yenemez ki yeme ihtimali yüksek o zaman bu içimdeki tuhaf bulantı neden ?

0|0
    0|0
  • 1-1 olacak al en ıyı cevap

0|0
    0|0
  • beşiktaş:1

a.madir:3

(beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • ölüm kalım maçımız artık bu.2-0 olması çok zor değil.umudumuz var inşallah 2-0 olacak bizim olacak tur

0|0
    0|0

• sohbetiniz bol olsun matematikzede sorun yok benim sorumda istediğin gibi muhabbet yapabilirsin kendi sorun gibi bil ;)

• Allah razı olsun anlayışın için.saolasın :)

• beşiktaş alacak maçı buna inanıyorum bukadar derbi kaybetti evinde yenilirse taraftar affetmez beşiktaşı diye düşünüyorum ve kesin alması gereken bir maç bu

0|0
    0|0
  • beşiktaş 0-1 a.madrid

gönül ister beşiktaş kazansın fakat ben böyle bir skor bekliyorum insallah yanılırım

0|0
    0|0
  • 0-0

0|0
    0|0
  • 2-1 A.madrid kazanır..golleri kimin atacağını ve gol dakikalarını da yazayım mı ?

0|0
    0|0
    • Soruya dahil değil ama içinden geliyorsa meydan senin :)

• 26.dakika adrian lopez A.madrid 1-0

57.dakika manuel fernandes Beşiktaş 1-1

66.dakika diego A.madrid 2-1 maç sonucu..

• 1-1

0|0
    0|0
    • soruma cevap verdiğin için teşekkürler kanka bütün sorularıma beklerim :)

• kaçanlar olursa haber vereyim onları da cevaplasan olur mu kanka sensiz sorunun tadı çıkmıyor

• olur tabi ki :)

• 2-1 beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • inşallah en iyi cevap olmam.ama ekrem dağ varken herşey olabilir..

0|0
    0|0
  • beşiktaş 2-1 yenilir...

(inşallah turu geçecek bir skorla yener çok isterim)

0|0
    0|0
  • beşiktaş alır 3-0

0|0
    0|1
Yükleniyor...