Beşiktaş vs Atletico Madrid maçı için skor tahmininiz nedir?

Yarın 3-1'in rövanşında beşiktaş ile atletico madird karşılaşacak bilindiği gibi.Skor tahmininizi alabilir miyim ama sadece net skor tahmini istiyorum 2-1,3-0 gibi başka türlü değil.Doğru skora en yakın tahmini yapan veya doğru skoru bulanın cevabını en iyi cevap seçeceğim aynı doğru skor tahminleri gelirse de ilk cevaplayan kazanır :D

Güncellemeler:
@kurallar gereği,en iyi cevaba en yakın üye şu an :)
En doğru tahmini yapa yapa gizli kullanıcı yapıyor :))

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• 3-0 atletico alır

0|0
    0|0
    • Tebrikler bayan gizli 17 tahmin içinde en doğru tahmini sen yaptın ama artık çık şu gizliden de yüzünü görelim utanacak bişey yok en iyi cevap gururla gizliden çıkabilirsin :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 15

• 3-1 Beşiktaş alır maç uzar diye düşünüyorum talihsiz bir şekilde eleneceğiz gibi bir his var içimde

0|0
    0|0
  • inş.kazanıp eleyeceğiz ama skor istiyorsan en kötü 2-0 derim BEŞİKTAŞK.

0|0
    0|0
  • beşiktaşa güveniyorum nedense içimde bir his var 2-0 gibi birşey diyorum ama gol yerse yenemez ki yeme ihtimali yüksek o zaman bu içimdeki tuhaf bulantı neden ?

0|0
    0|0
  • 1-1 olacak al en ıyı cevap

0|0
    0|0
  • beşiktaş:1

a.madir:3

(beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • ölüm kalım maçımız artık bu.2-0 olması çok zor değil.umudumuz var inşallah 2-0 olacak bizim olacak tur

0|0
    0|0

• sohbetiniz bol olsun matematikzede sorun yok benim sorumda istediğin gibi muhabbet yapabilirsin kendi sorun gibi bil ;)

• Allah razı olsun anlayışın için.saolasın :)

• beşiktaş 0-1 a.madrid

gönül ister beşiktaş kazansın fakat ben böyle bir skor bekliyorum insallah yanılırım

0|0
    0|0
  • beşiktaş alacak maçı buna inanıyorum bukadar derbi kaybetti evinde yenilirse taraftar affetmez beşiktaşı diye düşünüyorum ve kesin alması gereken bir maç bu

0|0
    0|0
  • 0-0

0|0
    0|0
  • 2-1 A.madrid kazanır..golleri kimin atacağını ve gol dakikalarını da yazayım mı ?

0|0
    0|0
    • Soruya dahil değil ama içinden geliyorsa meydan senin :)

• 26.dakika adrian lopez A.madrid 1-0

57.dakika manuel fernandes Beşiktaş 1-1

66.dakika diego A.madrid 2-1 maç sonucu..

• inşallah en iyi cevap olmam.ama ekrem dağ varken herşey olabilir..

0|0
    0|0
  • beşiktaş 2-1 yenilir...

(inşallah turu geçecek bir skorla yener çok isterim)

0|0
    0|0
  • 1-1

0|0
    0|0
    • soruma cevap verdiğin için teşekkürler kanka bütün sorularıma beklerim :)

• kaçanlar olursa haber vereyim onları da cevaplasan olur mu kanka sensiz sorunun tadı çıkmıyor

• olur tabi ki :)

• 2-1 beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • beşiktaş alır 3-0

0|0
    0|1
Yükleniyor...