Kadınların özel davet/düğünlerdeki iticiliği

Mesela bir organizasyon var.Okul balosu olur , düğün olur , mezuniyet olur.Çırağanda düğünede gittim.2 mahalle arasındaki düğünede gittim bu durum hep böyle.Bir kere o saçlar çok çirkin oluyor.Sağdan soldan ayrı bir şey.Suratın her yeri ayrı renk.Mesela kızı tanıyorum , .çok güzel biri , geliyor o anda suratına bakmazsın.Bide bunların pul atan versiyonları var onlar daha bir itici.

Not : İstisnalar var tabi ki.

Güncellemeler:
Niye böyle bir şey yapıyorsunuz ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir. Napalım. Sen itici buluyorsun diye şimdi:D Soru ne?

0|1
    0|0
    • :D pardon dur nedenini soracaktım .

• :D orası doğru.Kaç tane kız arkadaşım var kuaförden ağlarken topladığım.

• bende hep ağlarım. Bir kere kuzenimin düğününe gittim allah belasını versin o kuaföre gittiğim yollara ne küfürler ediyorum:d:d Mavi far sürdü. Sen kimsin, sen nesin nasıl mavi var sürersin? Esmerim ben kafasız kuaför. Toprak tonlarında olmalı.

Kızlar Ne Diyor 5

• Dimi;) sadelik her zmn en güzeli. Makyajla rengarek olmakla bakımlı olunmaz . Her şey yerine göre ve dozunda olmalı ..;

0|3
    0|0
    • katılıom ası bacı + ladım

• yanlış görmüyorsam resimde yanılma yoksa. senin yüzünde fondöten- pudra- allık ruj- rimel-kalem bunlardan en az 4 ü var bacım. millet artık düğüne ya da şık bir yere giderken maymun gibi makyaj yapmıyor. senin makyajınlada bir düğüne gidilir.

• Gözlerinde bir bozukluk yoksa dikkatli bakarsan görürsün ki o senin gördüğün resmde hafif ruj ve riml var ciciş .. Üstelik bn o resmde restornda bir akşm yemgndeydm

• abartıldığı zaman iticiliğe kaçıyo

0|1
    0|0
  • Çok makyaj ile güzellik olacağı sanılmakta :D Makyaj oranı ile,güzellik oranı aynı gibi.Birde yapamayanlar var tabi :P

0|0
    0|0
  • mavi far kırmızı ruj pembe allık kombinine bitiyorum

0|0
    0|0
  • abartttıkları için canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü kadınlar makyaj yapmayı bilmiyorlar. Ayrıca saçlarını da yapmayı ve yaptırmayı bilmiyorlar.

0|1
    0|0
  • Evet bir okulu boyarsın o suratına sürdükleri boyayla :D

0|1
    0|0
  • yüzlerine o kadar çok badana yapıyolar ki olduklarındanda çirkin oluyolar bunuda bile bile yapıyolar ilginç.

0|0
    0|0
  • aga kaportada cok cizik ve göçük varsa boya anca kapatır :D

0|0
    0|0
  • al benden de o kadar. abi kasmayın kendinizi. ama türklerde de adet oldu düğünlerde çirkinleşmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...