Nasıl sizce beğendiniz mi

galatasaray ın bu akşam ki ajax maçını beğendiniz mi 2 yarı nasıl gider 3 kulvardan 2 kupa çıkartabilir miyiz sizce

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• 2.yarı daha kötüydük ama takımın yarısı ilk kez oynuyo.normaldi yani bu performans.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet alırız kesin ama Ajax'a karşı daha iyi oynayabilirdik bize yakışmadı Burak güzel pozisyonlar buldu ama olmadı yine de kazanmak güzeldi:)

0|0
    0|0
  • Macin adami Sabri Sariogluydu bence. Buragin attigi gol guzeldi. Turkiyenin gururu galatasaray yine sahane futbol performansi sergiledi.

Sabri reyiz takimda kalsin, umarim barcelonaya falan transfer gitmez.

0|1
    1|1
  • defansı ilk defa beğendim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben ilk yarıyı izledim Bruma'yı sağ bek oynatan Mancini neyin kafasını yaşıyordu çok merak ettim Ajax o kanadı koridor yaptı.

1|0
    0|1
    • hazırlık maçında wing back görevini yapıp yapamayacağını denemek istemiş olamaz mı? sezon başında holosko'yu sağ bek oynatan bilic hakkında da "neyin kafasını yaşıyor" dedin mi?

• Bugün kü maça göre değerlendirmemek lazım.

0|0
    0|1
  • ilk yarı daha iyiydi

0|0
    0|1
  • Yandan gelirseniz alırsınız :D

0|0
    0|2
  • hazırlık maçı çok üstünde durmaya gerek yok.. iyiydik genel olarak. bir de mancini'nin bruma'yı sağ bek oynattığını sanan arkadaşlar var kendilerini bir göz doktoruna gitmelerini tavsiye ediyorum.

0|0
    1|1
    • Ne oynadı Bruma 3-5-2 taktiğinde beşlinin sağındaki adamın görevi nedir top rakipteyken sağ bek görevini üstlenir. Rakibin sol açık adamını kovalar bence sen futbol bilgini geliştir biraz.

• O ne yaa Beşiktaş'ın sağ kanadı aptalca bir tercih yüzünden koridor olacak ben sadece onu demekle yetinir miyim sence çok güzel küfürler ettim Bılıc'e sen rahat ol :) Denenmez kardeşim hayatında sağ bek oynamamış bir adama o görev verilmez çünkü bilmiyor defans yapmasını sağ bek özellikleri sıfır.

• bıraz kopukluklar var ama ıyı gıbı

0|0
    0|1
Yükleniyor...