Bu rüyanın anlamı ne olabilir acaba

dün akşam rüyamda tanıdığım bir erkek arkadaşımla sarıldığımı onun bana şefkatli bir şekilde baktığını gördüm bir yandan da sevgilimi düşünüyordum niye böyle sarıldım diyerek kendimi suçlu hissediyordum normalde asla sevgilimden başka bir erkek ile böyle bir duruma girmem ama rüya işte nedir bunun anlamı ? Bugün resmen sevgilime karşı suçlu hissederek konuştum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ulan hep sevgiye muhtaç siz misiniz

bitirdiniz erkek milletini iliğini sömürdünüz şerefsizim

yeter artık rüyanız bile duygu sömürüsü. taş kalpli adamın biri oldum çıktım

hıaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğğğ!

0|0
    0|0
    • terkedilmişliğinin acısını benden değil de sana bu acıyı yaşatandan çıkart bence.ben duygusuz merhamet yoksunu bir insan olmadım olmam da

Erkekler Ne Diyor 3

• hemende namuslu aile kız ayakları... ya arkadaşım ne var bunda niye duygularınızı bastırıyosunuz... işte ortaya çıkıyo işte... normal bunlar ya...

0|0
    0|0
  • sevgilinin duygusunu kendinde yaşamış olabilirsin

enişte bir kıza sarılmış olabilir

0|0
    0|0
  • valla aslında sevgilinden sıkılmışsın ve yeni maceralar arıyorsun başka açıklaması yok

0|0
    0|0
    • sıkılmış olsam sence bir rüya için bile bu kadar kendimi suçlu hisseder miydim sence o kadar alçak bir insan değilim

• yeni maceralar dedin ya.

• neyse bacım bişey demedim o zaman. yatarken üzerini sıkı ört. O zaman sırtın açıkta kalmış ondan böyle abuk sabuk rüyalar görüyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...