İrade sahibi misiniz?

Değerli arkadaşlar;

birşeyi aklınıza koyduğunuzda ona karşı irade gösterip başarılı olabilirmisiniz? mesela kilo vermek istediğinizde veya bir dersi geçmeniz başarılı olmanız gerektiğinde iradenizi koruyabilirmisiniz? Bunu yaparken ne düşünürsünüz ve ne yaparsınız.

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Eğer o şeyi gerçekten çok istersem iradeli davranırım ama olmasa da olur diyorsam irademe yenik düşerim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İradesizin tekiyim, çok çektim bu durumdan çok.

0|0
    0|1
  • Cok iradeliyimdir bazi konularda, bazi konularda degilim. Mesela ders calismak falan konularinda feci iradeliyim. Sinav donemim gelince telefonumdan bile kapatiyorim wii fii'yi. Okul arkadaslarim disinda kimse ile gorusmem o donem falan filan.

Spor konusunda pek iradeli degilim, cok tembelim akshajdh.

0|0
    0|0
    • yapma ya.. Ders konusunda iradeni biraz daha anlatırmsın. öneriler vs.

• ah bu bilincin yarısı bende de olsa ya..

• Zaman ile tecrube ediniyorsun. Ne okuyorsun sen bakalim?

• ders konusunda iradeli değilim. çalışıcam deyip 5 dakika sonra sıkılıp bırakırım

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırakamıyorum onun dışında evet .

0|0
    0|0
  • biraz ertelerim ama sonunda irademi gösteririm

0|0
    0|0
  • Bazı konularda evet bazı konularda hayır mesela verdiğin örneklere göre söylersem kilo verme konusunda irade sahibi hiç değilim ama ders konusunda irade sahibiyim.

0|0
    0|0
    • Ders konusunda iradeni paylaşırmısın.

• Hayatımda veremeyeceğimi düşündüğüm dersi gece gündüz çalışarak verdim mesela. Eğer veremeseydim okulum uzayacaktı.

• maalesef ya çok sıkıntılıyım o konuda :/

0|0
    0|0
  • hayır mesela hep ders çalışcam sürekli olarak diyip 2 gün sonra yine eski halıme donuyorum

0|0
    0|0
  • yemek konusunda değil ama diğer konularda iradeliyim

0|0
    0|0
  • çok çok çok istemem lazım istediğimi alana kadar bırakmam.

0|0
    0|0
    • istediğin şeyi çok istemen lazım.. Peki istediğin oldu mu çok..

• istediğim adamı son nefesime dek kalbime hapsettim üstüne bir de ondan bir parçam var çok güzel bir iş yerim düzenli giden bir aile hayatım var şu ana dek hayalini kurduğum herşeye hemen hemen sahibim şimdi sıra mekanımı büyütmekte :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...