Takıntılı insann .. :))

kendimde hep bir kusur arıyorum, nerede suçluyum nerede hata yapıyorum hep sorguluyorum. 1 seneden beri yalnızım nerdeyse itici miyim çirkin miyim diye hep kafamda kuruyorum bu beni çok üzüyor açıkcası..

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün artık bunları düşünmekten bıkacaksın, kendini kasmaya sıkmaya bırakacaksın ve her şey düzelecek. çünkü her zaman böyle oluyor. bu düşünceler her insanda oluyor. başka insanların düşüncelerini umursayarak hiç bir yere varamayız. boşver bırak insanlaar ne düşünürlerse düşünsünler. umursama!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Senden daha umutsuzları var,daha yaşın neki can sıkıntısına neyi kafaya takıcağınızı şaşırıyorsunuz

1|0
    0|0
  • Üzülme

1|0
    0|0
  • gayet hoşsun :) üzülme herşeyin zamanı var.yıllar önce giden yıllar sonra geliyorsa ummadığın anda çıkar birisi karşına :)

1|0
    0|0
  • Sakin bir yaşam ve seçici olamayacak derece karmaşık bir ruh hali. Açıkcası seçim yapmak zordur. Ama sevgi söz konusu oldumu insan gözüyle değil yüreğiyle hareket eder. Ayrıca bayanlar dişilikleriyle bunun üstesinden her zaman gelmiştir. Bir göz kırp bir nefes yakın ol! işler tersine dönecektir.

1|0
    0|0
  • Bende öyleydim.Aynı şekilde kendimi sorgulamaya başladım neden yanlızım diye.1 sene önce aşk beni bulunca anladım.Hayatı hep tek kişilik yaşamışım.Bir başkasına yer yokmuş ki beni sevsin biri :)

1|0
    0|0
  • karşındaki insanları kendinden üstün görme kendini sevmeye çalış ya böyle konuştuğumada bakma bu dediklerimi kendimde yapamıyom

1|0
    0|0
  • ben sana çirkin falan değilsin demedim mi hıı söle bakiim miss ice age ;)))

1|0
    0|0
    • Ayyy :}}çok utandımmmmmm :))))

• Çok teeşekkür ederim sanaa. .. .. .:)) en uygun vakitte sendeyim.

• ;) bekliyorum

• Bende öyleyim ya :/ Gerçekten çok kötü bir durum. Insan başkalarının yüzüne bakmaya çekiniyor bazen. :/

1|0
    0|0
  • valla abisi güzel kızsın neden olmuyodur diyim sen ödleksin abisi korkuyosun güvenmiyorsun kendine güvensizsin bak abin olarak diyorum on numara beş yıldızsın yarından itibaren olcak sevgilin hdi iyisin hıı

1|0
    0|0
  • Hani derler ya ; Kendinden yukarıdakilere bakarsan mutsuz olursun,aşağıdakilere bak mutlu ol...

1|0
    0|0
  • insan önce kendini sorgulamalı tebrik ederim

1|0
    0|0
  • ohoo sen gene üzülmüşsün o takıntılar beni intihar etmeye kadar götürdü ama uçurumun kenarından döndüm kendime amaça belirledim onun peşinden koşuyorum kimseyide hiç biri sorunumu kolay kolay takmıyorum tek sıkıntım matematik ve vücut kas kitlesi

1|0
    0|0
    • yok ben güzel düşünüyorum düşüncelerim gayet olgun üzülmemem gerektiğini herşeyin farkındayım ama icraata dökemiyorum sorunum o ..

• korkutma.. .:/

• Korkucak bisey yok ama sen ibret al senden daha kötüleri var bos şeylere kafa rakip depresyona filan girme kendine iyi bak

• hahaha vallah bende takıntılı oldum hem kendi moralimi bozuyorum hem çevremdekileri oyüzden allah kolaylık versin diyorum benim takıntım negatif tüşünmek sürekli

1|0
    0|0
    • Al benden de o kadar.. :(

• vallah yapıcak birşey yok gibi daha doğrusu kendim için daha bişe bulamadım malesef sen bulursan bana bir haber et :)

• takıntı ''çirkin miyim, güzel miyim'' olayı değildir. daha farklı birşeydir.

1|0
    0|0
    • daha çok takıntı olayım var hepsini anlatacak halim yoktu ya :)

• hal ve hareketlerin itici olabilir

1|0
    0|0
    • soruyorum arkadaşlarıma saçmalama diyorlar. itici değilmişim

• selam @buzdevri
    sen rüyasında kırmızı balonları gören kızmıydın?
    ne oldu sonuç ne?

0|0
    0|0
    • Kirmizi balon muu? Hic sanmiyorumm..

• rüyasını yorumladığım bir kız vardı dedim o senmisin pardon

• çok tatlı görünüyorsun oysa...

1|0
    0|0
  • güzel sayilirsin böyle takintilar yapmana gerek yok

1|0
    0|0
  • burnun çokmu kalın sanki sağ kasınıda çok almışsın :D

0|0
    2|0
  • Bende senin gibiyim takıntılıyım bunu insanlar söyleyince daha çok sinirleniyorum herşeyi kafama takıyorum bu aralarda tipime taktım yolda yürürken yere bakarak gidiyorum o derece etkiledi evden çıkmıyorum geceleri bol bol ağlıyorum isyan ediyorum .

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendinde kusur araman güzel ama biraz da etrafındakilerde ara

1|0
    0|0
  • Sen benim ilk okuldan arkadaşıma çok benziyorsun haa nerde okudun ilk okulu ?

1|0
    0|0
  • Bence çirkin değilsin.

1|0
    2|1
    • teşekkür ederim tatlım :)

• yavv yokk be kardeşim 1-2 ay falan olmadımm hiç bir yerde tövbe allahım

• Baktın ve hatırlamadın öylemi ?

• evet öylesin zaten şüpheye gerek yok

0|1
    2|1
  • bence kendine bulma çok yıpranırsın