Pek yakın olmadığınız bir kız;

Diyelim sizin en yakın arkadaşınızın kardeşi gibi gördüğü bir kız var. Beraber büyümüşler. Arkadaşınızla siz bu kızla cafede karşılaşıyorsunuz.. Hiç muhabbet etmiyorsunuz tabi. Kızı daha önceden görmüşlüğünüz var ama samimi değilsiniz. Kız yakınıyla el sıkışıp vedalaştı. Sizinle tokalaşmayıp sadece gülümseyip el sallasa ne düşünürsünüz?

O kız benim. Çocukla samimiyetim yok. Gidip gülümseyip el salladım. Oda mecburi el salladı bana. Hani yoksa takacağı yoktu... Kendime salak niye el sallıyorsun dedim kızdım. Yanlış anlamamıştır beni değil mi? Gerçi hiç takmamıştır bile ama. Ben yine de sorayım dedim. Siz ne düşünürdünüz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tel numaranı arkadaşımdan alırdım, güzel de gülümsemiş olursun o zaman muhtemelen sen bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yakın olmaya calısırım

0|0
    0|0
  • senin durumun oğlantaafı oldum çok kez hiç yanlış allamadım

0|0
    0|0
    • oh iyi bari. Cidden sadece ayıp olmasın diye el saalladım ama yanlış anlaşılmak istemem..

• :D hahahaha o beni pek insan yerine koymuyordu ama neyse ben yine de el salladım ona

• neden la öyle ddüşünme bende inisan yerine koymadığım için değil yanlış anlamasın diye takmıyomuş gibi görünüyorum aynı durum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...