Senin var mı söyleyemediklerin?

Olur ya bazen söylemek ister söyleyemezsin adını..

Gelir düğüm olur boğazında,kördüğüm..Duygular alır başını gider,dalga dalga vurur yalnızlık..

Gözlerinin ardına sakladığın hüzünle bir tebessüm daha salarsın hayata..Demezsin,diyemezsin adını tüm çığlıklarında varken..

Gelir durur boğazına..

Tek kelam etmez olur dilin..Suskunluk sana baki kalan..

Varmı adını diyemedikleriniz? Yüreğinize ateş koyan..

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Yazsa da elim, dönmez ki dilim içimdekileri dökmeye..

Hayat zorlar insanı, canın yanar, için kanarken gülmek konuşmak zorunda kalırsın..

Anlatamazsın halini kimseye. Göremez kimse yanan içini..

Gönlümüz doludur amma velakin söylemeye derman da yoktur hacet de...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Söyleyebildiğimiz o kadar az şey var ki zaten...

Yüreğimiz hasretle kavrulurken ateşlerde yandığımızı söyleyemedik... Düşlerimize düştü sureti "dün gece seni gördüm yar düşümde" diyemedik...

Agulu sancıları salladık acılar yatağında "gel tabibim, gel ilacım sensin, yokluğunda sızlıyor sol yanım gel " diyemedik...

Adını kader diye alnımıza yazık...

Adını şiir diye sayfalara döktük...

Adını sır diye yüreğe gömdük...

Ah sevdalım adın adıma yakışır , diyemedik...

link

3|1
    0|0
  • Boğazımda balgamlar

0|1
    2|1
  • yirmilik dişime benzediğini diyemiyom kendisine.

0|1
    0|0
  • lise yıllarım tam bir kabustu.boğazıma düğümlenen,haykırmak isdeğm o kadar çok şey vardı ki..

neyseki büyüdm.geçti

0|1
    0|0
  • söyleyemediğim çok şey var , sanırım bu benle mezara kadar gidicek söyleyemeyeceğim..

0|1
    0|0
  • Kabız olmuş gibi mi

0|1
    0|0
  • Çok şey var. Bu aralar dertlerim çok benim geçmeside zor ama inşallah geçer.

0|1
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyosun ... kodumun çocu diyesim var diyemiyorum kız olduğum için

0|1
    0|0
  • Sen kendini ne zannediyorsun oğlum ? demek isteyip de diyemedim -.-

0|1
    0|0
  • Olmaz mı ? Herkesin ki gibi benimde var.

0|1
    0|0
  • senden nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • Seni ço k sevmiştim ben ama aramızda ki imkansızlığı ve çağresizliği benliğimde hep hissettim. Bana baktığın anda ne düşündüğünü bir türlü çözemedim. Ama bil ben seni bir amir olarak göremedim. Bir abi olarakta.

0|1
    0|0
  • Belki... Bazen... Olabilir... Ama hepsi geçici işte. Başta 'Sen bana huzur vermedin ya, hayat da sana ağız tadı vermesin!' dediğime, sonra 'Bana uzak, Allah'a yakın olsun da nasıl olursa olsun!' diyebiliyorum. Tüm hislerim geçicidir, aşkım dışında.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ağzımın konuşamadıklarını gözlerim konuşur çoğu kez.

Yada denize düşmüş kartal gibi çırpınırım çoğu kez b'k çukurunda. Kanatlarım güçlü olsa da çıkmak için, ıslanmıştır çoktan.. asıl yerini bulmaz hiçbir zaman görevi.

Tıpkı kelimeler gibi..

Çırpındıkça daha da ıslanırım. Kanatlarım güçlüydü oysa ki..

2|1
    0|0
  • o kadar cokki aslında bende kalmaları daha iyi gittiği yerde üşüyebilir düşüncelerimin

Cok güzel bir acıklama yazmışsın abi

0|1
    0|0
  • cık:))

0|1
    0|0
  • Yok

0|1
    0|0
  • Artık ne söyleyeceğimi bile bilmiyorum Allaha Bıraktım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...