Bi bakarmısınız kızlaaar.

35 yasındakı adamla 19 yasındakı kızın ılıskısı normalmı ? cok sevsenız bu kadar yasca buyugunuzle cıkarmıydınız ? evlılık dusunenız oldumu ayrıca cocuguda var. cok sevsenız yasınıda aldırıs etmeyıp cocugunuda kabul edıpp onunla evlenırmıydınız ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir seviyorsan oda seni seviyorsa

evlenebilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• üzgünüm ama adam çıtır kızı bulmuş bırakmaz. sevmek falan hikaye biraz zorlasa babası yasındasın. sen 30 larına gelirken 50 yaşında olacak bakabilecek misin?

0|0
    0|0
  • Tabiki de hayır!

Şu anda mantıklı hareket edemiyorsun. Körü körüne aşkın etkisi geçsin ve o zaman gör.

0|0
    0|0
    • diyosunki bir zaman sonra pısman olcaksın... neden pekiii :( ben bosluktamıyım acabaa..

• boşluk değil aşkın gözü kör. genç yaşta yapılan hataların çoğu da körü körüne aşktan dolayı meydana geliyor.

ama herşeyden önce yaş farkı. şöyle düşün 10 sene sonra adam sana ayak uyduramayacak ama sen kıpır kıpırsın. ayrıca çocuğu da varmış bu adamın ve bu çocuğun senle sorunları da olacak. kendi çocuğun olsa ikisine de aynı şekilde yaklaşamayacaksın. buradan sorunlar çıkacak. o nedenle sevgine rağmen bırkve kalbinn iyileşmesini bekle elbet yaşça daha denk ve seni daha mutlu edecek biri çıkck

• cok dogru soluyorsun:( bıraz kendımı dusunmelıym sanırım ..

• anormal hatta imkansız diyebilirim annem.

0|0
    0|0
  • Ben zaten küçüklerin bu büyük sevdasını bir anlayamadım gitti

0|0
    0|0
  • ne şanslı adamlar var dünyada

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...