İntikam arzusuyla doldu içim !

2 yıldır çıkıyorduk. Birbirimizi gerçekten çok seviyorduk . Onun beni sevdiğine de eminim sevmese adımı göğsüne yazdırmaz , yanlışlıkla bir yerini çizdiğimde izi kalsın diye her gün üstünden geçmez , beni ağlattı diye duvara yumruk atıp elini kırmaz , hayatının maçına da ben hastayım diye gitmemezlik yapmazdı . Geçenlerde evine gitmiştik (daha öncede gitmiştim hiçbir şey olmamıştı) beraber olmak istedi kabul etmedim . İlişkiye başlamadan öncede benimle eğlenirsin , gezersin , derdini anlatırsın ama sakın benden ihtiyaçlarını karşılamamı bekleme işini hallet yanıma öyle gel demiştim o da ben sana bakmaya kıyamıyorum sen kalkmış bana ihtiyaç diyorsun gibisinden bir şeyler söylemişti . Ama ben onu reddedince güvenmiyorsun bana ben devam edebileceğimi zannetmiyorum bitirelim dedi şok oldum hiçbir şey demeden kalkıp gittim . Kendisi fitness hocası duyduğuma göre birkaç müşterisiyle beraber olmaya başlamış falan filan . İçim yanıyor resmen içim yanıyor niye böyle yaptı aklım almıyor . Tek isteğim intikam almak ne yapmalıyım ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Aşk bedene değil kalbe yazılmalı. İntikama gelince buna değmez inan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• önce aşık ol canım cicim böceğim

sonra ayrıldım nasıl intikam alayım

söyle bakalım bunun adı 'ASK' mı ?

0|0
    0|0
  • hem kendin hata yapıyosun hem intikam almak istiyorum diyosun bir bitmediniz harbiden tipik kezban işte benden ihtiyaçlarını karşılamamı bekleme o sana hadi yatalımmı dedi

0|1
    0|0
  • biraz az ye kızım sende hormon patlaması var bune şehvet bune tutku korktum senden:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...