Futbolla ilgili birer ikişer cümle yazar mısınız?

Ya da size kalmış ne isterseniz.Ben çok seviyorum futbolu.Ama ptt 1. lig izliyorum.Süper ligdeki takımların durumunu bilmiyorum.Bana biraz anlatsanıza.İsteyen ptt 1. ligdeki durumlardan da söz edebilir. +1

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak mı yoksa şuan ki durumlarımı?

0|0
    0|0
    • Zahmet olmazsa ikisininden de biraz.

• Bu sene Fenerbahçe aynı zamanda tuttuğum takım tek kulvarda olmanın rahatlığı ve yıllar sonra gelen rahatlıkla çünkü artık ceza alınmış ve bundan sonra birşey olmayacağı için sadece ligde fırtına gibi 8 puan fark attı en yakın rakibine ve bu farkında en önemli sebebi mücadeleci oyun fizik olarak mükemmel bir takım,yönetimiyle oyucusuyla taraftarıyla bu şampiyonluğu çok istiyorlar kendilerinden başka bir takım engel olamaz tek engel kendimiziz şuan,Galatasaray ise sezon başında yaşında yaşanan+++

• +++zorlukları aşmış görünüyor bu sene ligde olmasada kupada ve özellikle avrupada başarılı gidiyorlar fakat mancinin oyun stratejisi taraftarda fazla beğenilmiyor ve mancini bu kadroyu yeterli bulmuyor bu sene şampiyon olamaz gs avrupada da ilk turda elenecek büyük ihtimalle eğer fenerbahçenin cezası kalkmazsa bu sene 2.olmak şampiyon olmak gibi gs için ama eğer ceza kalkarsa büyük olasılıkla elemeleri geçemeyip avrupa ligine gidecekler bu da hayal kırıklığı olacaktır

Erkekler Ne Diyor 12

• athletico madrid - barcelona maçı var yarın.. Madrid ev sahibi, bu kadar formda iken yensin artık diyecem ama karşısında barcelona var, keşke izleyebilsem, önceden ne güzel bedava izliyorduk

1|0
    0|0
  • bence en başarılı takım manisaspor.ligi manisaspor birinci bitirir.

1|0
    0|0
  • Hakemler kuralları biliyorlar ancak futboldan anlamıyorlar..

1|0
    0|1
  • Balıkesirspor Süper Lige çıkar

1|0
    0|0
  • aşk - tutku - fedakarlık - sevgi-

1|0
    0|0
  • Lider Fenerbahçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1|0
    0|2
  • Türk futbolunun kalitesi iyice düşüyor. Yabancı kuralı ve şifreli yayınlar futbola olan ilgiyi düşürüyor.

0|0
    0|0
  • 15seneyi aşkın tribündeyim

son 10 senedir futbol =futbol değil

legal değil yapılanlar!

0|0
    0|0
  • gun gelır beklerız gun gelır kukrerız

1|0
    0|0
  • link yeterince açık mı :D

0|0
    0|0
  • Sarı mavi yeşil meşil farkeetmezz

aynı yolda yürüyoruz bizzzz

futbol şiddettir futbol holiganlıktır

futbol adam bıçaklamaktır...

0|0
    0|0
  • ptt de super lıgden farksız aslında ılk uc son uc sımdıden sekıllenmeye basladı dusecek ve yukselecek takımlar arsnda gecıor lıg dgerlerı bosluk dolduruor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbol benim için bir tutku,olmasaydı çok büyük bir boşluk olurdu.Futbolsuz bir hayat yapraksız ağaca benzerdi :)

1|0
    0|0
  • S abridir benim adım

A dım sabridir benim

B enim adım sabridir

R reyiz oldu incide

İ dir benim son harfim

1|0
    0|0
  • Bence bir an öne Süper Lig'e başla Drogba ve Sneijder gibi dünya yıldızlarını kaçırıyorsun bir daha gelmez bu günler

0|0
    0|0
Yükleniyor...