Kapat

Türkiye' de Neden Yakışıklı Karizmatik Erkek Fazla Yok?

Sorudan anlaşıldığı üzere Türkiye'de yakışıklı, karizmatik erkek sayısı çok az. Yabancı ülkelerin erkeklerine baktığımızda geneli fit ve bakımlı oluyorlar. Bizimkiler göbekli ve kısa boylular. Üstelik giyim konusunda da başarısızlar. Neden bakmıyorlar kendilerine?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Soruna şu karşılığı verebilirim.Türkiyede neden güzel,uzun boylu,düzgün hatlı kız fazla yok.Sen de buna cevap verebilirsen benim cevabımı da kendi sözlerinden çıkarabilirsin.

0|0
    0|0
    • var cokta güzel kızlar var size denk gelmemiş sanırım

• istediğim cevabı yazabilirim..Soran rahatsız olmadı size ne oluyor ?!

• Yaz tabii ki :) Burası soru cevap meydanı.Kimse ne sorudan ne cevaplardan hoşnut değilim diyebilir.Ben de rahatsız olmadım.Nasıl bu kanıya vardın ki?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Karizmatik erkek var. Yakışıklı az sadece. Oda ülkemiz erkeklerin kumral ya da esmer olmalarından. Diğer ülkelerin sarışınları daha çok olduğundan çekici geliyor :) ülkemizde gerçekten kaliteli insanların karizmatik ve ya yakısıklı oldugunu görebilirsin. apaçileri ve asosyalleri hesaba katmazsan tabi

0|0
    0|0
  • Bende tam tersini düşünüyorum hanımefendilerin paspal hallerini görünce işyerinde sokakta kursta düğünde nişanda tam bir fiyasko yüzde 85 i...

0|0
    0|0
    • herkes bu konuda dertli sanırım :)

• en basitinden kıyafetler on numara ayakkabıları pislik içinde, hele ispanyol paça giyip paçalarının yerdeki pislikleri süpürmesi iğrenç saymakla bitmez.

• çünkü hepimiz Tip siziz :D

0|0
    0|1
  • Oyunculardan bahsediyorsan bizim oyuncularda hic fena değiller. Bende onlari daha tatli ve sevimli görüyorumda kimse benim yogurdum eksi demez. Boyle devam edelim gormezden gel. Sevgiylee kal :))

0|0
    0|0
  • Ben varım yeter gerçi bendeşu anamerikadayım :)

Gelgelelimki gerçek su oranlar esit yabancı ülkedeki kadınlarlada sizi karsılastırdıgımızda cogunuz vasatsınz

0|0
    0|0
  • Ülkemizin erkeklerine laf soyleme bakim )) Yurt dısı erkekleri dıyorsunda adam gibi giyinmiyorlar entel insanlarla dolu..Bazılarının giyinisine bakıyorum erkek demeye bin sahit gerek..

0|0
    0|0
    • harika giyiyolar bence her konuda süperler yurtdısına 2 ülkeye gittim bizimkilerden cok farklılar. erkekleri mutlaka spor yapıyolar ve fitler.

• Fit olabilirler cok sükür bende fitim ömrümde 1 kere gobek nedir bilmedim..Yurt dısındakiler fazla erkeksi degiller cogu afedersin kadınsı hava alanında 2 tane turistle sohbet ettim braz türkceleri vardı kadınla sohbet edıyorum zannetim : )

• cevap içnde güzelim.. kendini fit karizmatik ve bakımlı olmak zorunda hisettirecek kızlar olmadığı için ...

0|0
    0|0
  • bizi düşünene kadar azcık kendi cinslerinizi düşünün . kişisel temizliğe önem vermeyen kadınlar çook

0|0
    0|0
  • DNAmiz da yooook :)

0|0
    0|0
  • topukluyu biz giysek bizimde dötümüz güzel gözükür

1|0
    0|0
  • ben varımda sevgilim var :)

0|0
    0|0
  • Biz göbekliler mutluyuz dokunmayın bize gidin kaslılarla takılın...

0|0
    0|0
  • aynı şey kadınlarda da geçerli güzel alımlı kadında çok az boş ver dengeliyoruz işte

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Olmadığı için ben de gittim bir yabancı buldum kendime..

0|0
    0|0
  • asyadaki hangi ülkede okadar tescilli yakışıklı var tr deki kadar :))

Rus karılarına asılanlara takma sen onları kimse istemiyo ondan yurt dışına atanıyolar :))

Hem rus insanların evine gittin mi hiç

Afedersin ama ,bayılıp düşücektim her seferinde artık ne yiyolarsa :))

0|0
    0|0
    • kesnlkle teyzem antalyada bir otelde müdür ve gelen rus müsterilerini anlatıyo hakikaten pislikten gecilmiyolarmıs

• Bi tane vardı o da beni seçti :D

0|0
    0|0
    • ne güzel şanslı kızsın o zaman

• Sen öyle san. Hiç Türkiye nin dışına çıktın mı acaba sorabilir miym?

0|0
    0|0
  • Var. Bende o da.

0|0
    0|0
  • benim etrafmda gayet yakskli erkekler var .bu birazda senden kaynakli güzel olmak gerekiyo biraz

0|0
    0|0
    • :) öyle mi canım güzel olduğumdan kimseyi yakıstırmıyorum kendime zaten ;)

• anlıyorum canım kolay gelsin :)

• saol canım asl sana kolay gelsin .mükemmel erkeği bekleyen kadn olma ;)

• Genlerle geliyor %80 yakisiklilik ve guzellik geri kalan %20 yediginiz gidaya ve bakima bagli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...