Bir İnternet Sitesi açsaydınız Amacı ne olurdu ??

Evet Facebook ya da insanların biraraya geldikleri bir site kursaydınız amacı ne olurdu ?

Yani nasıl bir site yapardınız. mesela ev hanımlarının olduğu yemek tarifi sitesi gibi vs. Sizinki nasıl bişy olurdu ?

Argoya Kaçmadan cevaplarsanz sevinrm. ;)

Güncellemeler:
Facebook benzeri sosyal paylaşm sitesi diye düzeltym :D

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yaramı deştin gerçekten hangi iş nasıl yapılır, lokanta nasıl açılır işletilir, nereye başvuru yapılarak açılır, araba nasıl alınır satılır gerekli evraklar, hangi kurumlara ne kadar para yatırırım, yurtdışına çıkmak istiyorum gerekli belgeler nelerdir nerelere gidilir, evlilik için nerelere başvurmak gerekiyor, ortalama evlenirken nelere gerek vardır ortalama ne kadar para ile evlenilir. Telefon alınırken nelere dikkat etmek gerekir, Bunlar gibi yüzlerce, binlerce konu var. Ne nasıl nerede niçin ne zaman kiminle sorularına muhatap olunacak soruları ve cevapları gibi düşünebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Edebiyat üzerine ya da teknoloji yenilikleriyle ilgili bir site olabilirdi

0|0
    0|0
  • Mesleki Türkçe kaynak, üniversite öğrencilerini geleceğe hazırlamak amacında bir portal olurdu. Makine mühendislerinin otomasyondan bir haber olmamaları için güncel teknolojiyi takip edebilecekleri bir site. Mesleki makale vb. zaten varda. Çeviriler ve makaleler hazırlandığında popülaritesi artar. Birde açık kaynak makine ve mekanizma tasarımlarının olduğu bir portal düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aynı telden çalan insanları biraraya getirmek isterim. ana sayfada herkesin kendine göre seçebileceği odalar olmalı. o odaya girdiğinde kendi ile ilgili konular bulup bunlarla ilgilinecek ve daha keyifli zaman geçirecektir. ayrıca büyük çoğunlukla kafasına uygun insanlar olacağından arkadaşlık ortamı da oluşacaktır zamanla.

0|0
    0|0
    • İyimş gerçktn :) zeki adamın beyni farklı düşünür ..

Gerçktn böyle bişy olursa reklamı flan iyi olmadıkdan snra çöpe düşer bnce.

• çok fazla kar amaçlı olmayacak bu site. kendi giderini de her türlü karşılar.

• Ayça_22 oturum açtı

2|0
    0|1
  • hidden amateur <3

0|0
    0|0
  • Milleti zevke getircek bi' site olmali..

0|0
    0|0
  • amacı insanlara hayatı sevdirmek olurdu

0|0
    0|0
  • Facebook ks benzeri site bile açtım hit almadı ama şuanki sitem her türlü gereksinimi barıdırmakta Forum tipi...

0|0
    0|0
  • amatör balık avı üzerine bir site olurdu.yaptığım bütün avlarımı makalelerimi videolarımı hatta tezimi paylaşmak istediğim ve benim gibi paylaşmak isteyen diğer amatörlerle zaman zaman balık avı organizasyonları yapmak.

0|0
    0|0
  • Bi proje bulsam açacağım zaten 1 aydır soruyorum kendime bu soruyu (:

0|0
    0|0
  • Ben bir tane hazırlatıyorum bitince haber veriyim istersen (:

0|0
    0|0
  • zaten bir site sahibiyim ve büyük bir hızla büyüyoruz..

0|0
    0|0
  • zamanında açtık ve yorulduk adam gibi bir site olmadıktan sonra zamnan kaybı sadece

0|0
    0|0
  • film sitesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çakall seniii.

sen buradan fikir mi çalmaya uğraşıyosun yoksaaaa?

0|1
    0|0
    • Çalsam nolcak snki ya.

ne ypcmki bilgisayarı aç internete gir.

geri kapat bu kadar bildğm :D

• kodlama bsitdir blki bilmem ama bunn güvenliği var.

telif hakkı var. tescillenmesi falan fistan :D

bu arada o dedğn fikirler de çalntı.

O dnmlerde facebook gibi myspace ve friendster vrdı.

Fikr ve kodlama da önmli ama daha önmlisi bu işn reklamı tanıtımı .

• emin ol myspace ile facebook arasında dağlar kadar fark var ve çalıntı değil :)

• orjınal olmak her zaman premsibimdir ama bu defa Ks yi kesinlikle taklit ederdim :P

0|1
    0|1
  • faydalı olsun isterdim face ye rakip olsun ilişkileri mahvetmesin şifresini vermedi diye sevgililer ayrılmasın :) sanaldan çok gerçegi yansıtsın isterdim

0|0
    0|0
  • seksi resimleri için tıkla.

0|0
    0|0
    • :D kapanırdı o zmn dizimag bile kapatıldığına göre.

O kalırmydı snce :D

• Kulanmadigimuz esyalari birbirmize satmak iyi bence.

0|0
    0|0
  • moda üzerine ama böyle bazı fonksiyonları olması gerekyor uygulamalar gibi yoksa çoktan açmıştım

0|0
    0|0
  • Sitenin adı 5 çayı olurdu bayanlara hitap eden bir site..

0|1
    0|0
  • oldies song ( 60-90 ) sevenlerle ilgili birşey olurdu

0|1
    0|0
  • makyaj ve moda hakkında olurdu büyük ihtimal. anladığım tek konu olduğu için :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...