İlk adımı kız atınca da oluyormus

sabah paylaşmıştım hoşlandığım çocuğa ilk adımı ben aticam beni daha iyi tanısın diye çünkü bir tanışa oda beni seveceğini düşünüyordum öylede yaptım ilk konuşmamış gayet güzeldi üstelik telefonda gerçi çalıştığı için geç yazıyor sürekli ama olsun yıllarca bekledim beklerim yine yeterki beni tanımadan karar vermesin ön yargılı olmasın şimdiki tek duam ise karşılılıklı konuşmak sizde böyle birşey yapıp karşılığını aldığınız oldumu

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Helal bir kız ilk adımı atmis sonunda.

Sizin icin buyuk bizim icin dunyalar kadar buyuk bir adim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi yapmışsın helal olsun sana başka kızlara örnek olsun diyelim hep erkekmi atacak belki oda çekiniyor olamazmı yani

1|0
    0|0
  • ben bir olay yaşadım kısaca anlatmak gerekirse ilk bulşmamız ve sorakilerde yan yana gezdigimizde ellerimiz bir birine dokunuyor ama bir türlü tutmuyorduk ve baya bir zaman böle gitti ve konuştgumuzda aynı şeyleri sölemiştik eger ben onun ilk elini tuatsam ondan faydalanamk istedigimi düşünürmüş ben ise kızın tuttugunu düşündügünde hemen kendini salı vermesini istedigini düşünürüm diye tutmadık ve sana gelinncede beklemekte her zaman hayır vardır bence

1|0
    0|0
  • Devir değişti artık bence ilk erkek açılmalı filan olmaması gerek.Nasıl erkekte kadında artık çalışmaya başladıysa...Seven söylesincilerdenim...

1|0
    0|0
  • Biri çikipta ,

-'' evimin erkeği cocuklarimin babasi ol istiyorum Hayri'' dese

Bende naza yatip '' Bilmem ki Bingilgül '' desem falan

0|0
    0|0
  • he şu olay biraz yayılsa ne güzel olur :)

tebrikler özgüveninden ötürü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam ilk adimi attin hayirli olsun ama, bundan sonra ondan bekle birseyleri..

0|0
    0|0
  • neden olmasın olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...