Nişanlımın bu yaptığı normal mi sizce?

bu yaz düğünümüz var 6 senedir beraberiz ve o sanki beni yeni tanıyomuş gibi davranıyo yok ben o yemeği öyle yemem şunu sevmem bunu sevmem yumurtayı ağzına koymayan kekte yumurta var diyip kek yemeyen adam bana yumurta pişirtti o yemezmiş ama çocukları yermiş güzelce bilcekmişim her şeyi abartıyo ya canımı sıkıyo bu durum her hareketime dikkat eder oldu önceden böyle değildi artık karım sayılırsın diyo ona göre davrancaksın siz böyle yapar mısınız nişanlınıza evlenmeden önce onun yemeğini davranışlarını test eder misiniz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• kopru olayı gibi bir durum soz konusu bunları evlenmeden once konusuo karara baglayın yoksa ileride sıkıntı yasayabilirsiniz

0|0
    0|0
    • ya ben yemek yapmayı biliyorum zaten az da yapmadım ona şimdi sanki bilmiyomuşum gibi davranıyo sinir oluyorum

• öyle diyo artık öyle sayılırsın dikkatli olcaksın falan ben nerde napmam gerektiğii bilmiyo muyu sanki bilmediğimi düşünüyosa ne evleniyo benle

• boyle davranması hoş değil sen bilirsn ama bence iyice konus ondan sonra hareket et

• Normal değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değişik

.

0|0
    0|0
  • normal bence yaptıgı

0|0
    0|0
Yükleniyor...