Erkekler niye bu kadar garipsiniz?

Okulda bir çocuk var sürekli bakıyo ne zaman görse özellikle bana bakıyo. Bu sadece onun için geçerli değil bikaç kişi daha var böyle sadece bakıyolar. Sadece beğenme olsa 1 gün bakarsın 2. Gün bakarsın sonra bırakırsın. Bu çocuk hergün bakıyo bana ama yok yani gelip konuşmuyo. Ne bekliyo yani benmi gidiyim konuşmaya. Niye dengesizsiniz bu kadarr ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cesareti yoktur çünkü rededilmekten korkuyordur ya da çevren çoktur

senle konuşmaya çalışıp yanlış bir şey söylerse dayak yemekten korkar :).

Ayrıca sana çok uzun uzun bakıyorsa senden hoşlanmış belli ama sen gidipte

konuşma çünkü yanlış anladın beni filan der bakmadım sana der yani .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şimdi yanlış anlamada hangi amaçla bakıyor onu cozmek lazım ...eger ciddi birşey dusunuyorsak agırdan alırız biz bekle biraz daha .

0|0
    0|0
  • Seni beğenmiş olmalı. Sende onu beğendiysen konuş,bakarsın anlaşırsınız. Ama erkekler neden bu kadar garipsiniz demen yanlış. Çünkü her erkeğin kişiliği farklıdır.

0|0
    0|0
  • erkeklere görede sen garipsin. fizyolojiden tut psikoljimz bile farklı anlamkla ugraşma güzellkiklerini yaşamya bak

0|0
    0|0
    • Sadece bakarak yaşanmıyo maleseff

• elbet anlaşıcan birileri cıkar benm demek istediğim anlamakla ugraşma ortak noktalarınız üzerinde mutlu olup görüşmeye bak o insanıda zamanla anlayabilrsn

• ortam müsait değildir bn öyle düşünyom

0|0
    0|0
    • Bu sacma ozaman kendine güveni yok derim

• red edilekten de olabilir ama blkide sadece tek sana bakmyordur.Snde ona mesaj gönder gözlerinle kendine cekersin

• git sor ogren bizide bu dertten kurtar tuh hafta sonu girdi 2 gun nasl gececek :(((

0|0
    0|0
  • Ben direk olayın ortasına düşerim (:

0|0
    0|0
  • gelip konuşsa onu reddeder misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsi mal boşver yakışıklıysa git bulaş ne bakıyosun diye yakışıklı değilse de ne bakıyosun rahatsız oluyorum de hallet :D

0|1
    0|1
    • akıla bak

• ya bak haklısın yap bence de:D :D yapma diyemem nasıl mutluysan öyle yapp

• barış bize göre değil kargaşayla hoşnutum :D

• bi arkadaşa bakıp çıkıcaklardır

0|0
    0|0
  • dengesiz erkek tipi, ne istediğini bilmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...