Aşkınız için ne yaptınız?yanı emınım bır çok şey yapmışsınızdır ama mesela arkadasınızı sılmıssınızdır vb.

aşkınız için ne yaptınız?yanı emınım bır çok şey yapmışsınızdır ama mesela arkadasınızı sılmıssınızdır vb.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• hicbisey yapmadım.

0|0
    0|0
    • tskr ederım en iyi sectigin icin :)

• rica ederim bende öyle yaptım çünkü sadece sevdim.başka hiçbir şey yapmadım .ne dikkatını çekmeye çalıştım ne de değişmeye.

• anlıyorum senı bende aynı sekılde sadece sevdım belkıde halen sevıyorum belkde bırgun bırsey yapabılırım ama o gun gelırmı bılemem

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızdan hoşlanıyorum dediğim hal de arkadaşım kıza asılmaya devam etti ... ben de arkadaşlığımı bitirdim ... ama kızla aramdaki kişi oydu ... onun sayesinde konuşuyordum ... şimdi onlar arkadaşlar ... normal arkadaşlar ... ama arkadaşım tabi ki iyi niyetli değil ... bende kıskançlıktan ve acıdan ölüyorum

0|0
    0|0
  • aşkım için temiz bir sayfa açtım tüm eskileri kirileri attım çöpe ama zamanla açtığım sayfayı kendisi kirletti bende sonund onuda attım :D

0|0
    0|0
  • veda mesajı attım dün dğeilş evvelsi gün..artık benim için bir ölü

0|0
    0|0
  • ona hediye almak için 2 ay boyunca okuldan eve 10 km yolu yürüyerek gittim geldim biriktirdiğim parayla hediyeyi aldım

0|0
    0|0
  • sildim gene olsa gne silerim eger adam gibi konusmazsalar davranmassalar gene silerim

0|0
    0|0
  • Ne istediyse yaptım

0|0
    0|0
  • Ben ewt bir kiz icin arkadsimi değil bacmi sildmmm hemd öz bscimii

0|0
    0|0
  • Arkadaşım için aşkımı sildim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herşeyi dozunda yaptım, gerektiği kadar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...