Sizce Ronaldinho neden gelmeid yaa?

ben çok istiyordum gelmesini bir galatasarylı olarak. peki sizce neden gelmedi ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sezer Öztürk varken Ronaldinho yedek kalırdı zaten..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • Neden olcak adam kendi ülkesinde kalmak varken ve ailesiyle beraber olmak varken gelmesi saçma olurdu ama gelse iyi olurdu isterdim ama bu beşiktaşlılar ciyak ciyak konusurdu bir yandanda iyi oldu.

0|0
    0|0
  • Niye gelsin? Türkiyede futbol mu oynanıyor? Bizimkiler anaca kendini yere atmayı, hakeme itiraz etmeyi ve iyi top oynayan oyuncuyu sakatlamak için ayağına tekme atmayı bilir.

0|0
    0|0
  • 6 milyon euro verdiğin Ronaldinho gelmiyorsa suç Beşiktaş'ın değil Türk futbolunundur.

0|0
    0|0
  • alex telles neden gelmediyse ondan gelmedi

0|0
    0|0
    • Gelmediği ne mağlum arkadaşım.? adam gelecek boş boş konşma bilmeden

• Arada sadce mektup krizi vardı ve oda çözüldü başkan açıkladı bizim transfer politikasını bilmiyorsan bize laf etmiceksin.Yarınız var ronaldingo ihanet etti size ama bize laf etmenizi gerektirmez.

• Ronaldinho'nun ahı gitmiş vahı kalmış yav ne işi var Türkiye de?

0|0
    0|0
  • Geç geliyormuş ama gelecekmiş

0|0
    0|0
  • abi bu soruyu neden bir erkek değil de bir kız soruyo :D

0|0
    0|0
  • 6 milyona buraya gelmeyip, 3,3 milyona orda kalması çok enteresan..

1|0
    0|0
  • büt'e kalmış sezon sonu gelecekmiş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ülkesinde oynamayı tercih etti,daha fazla rakamı redderek duygusal davrandı.

0|0
    0|0
    • Istisnalar oluyor napalim :) Holoskoda bir yildizdi bence ona bakarsak.

• Aynen,şu anrahatladik :) Sabri candir ya, nasil sizin Ilhan Mansiziniz varsa bizimde reyizsimiz var.

Yinede bence iyi transfer haberi gelecek sizin kulupten.

• Survivorda gorduk Noumayi ajashsdgh :) Rica ederim.

• Galatasaraya karşı gol atsa da isterdin gelmesini değil mi

0|0
    0|0
  • Besiktas ve fenerbahce yildiz oyuncu getiremez. Galatasaray isterse alirdi, ama biz istemedik.

1|0
    1|1
  • o zaten türk düşmanı neden gelsin

0|0
    0|0
  • beşiktaşı küçümsemiş olabilir :)

0|0
    1|1
    • Beşiktaş'ı küçümsemiş olsa bu kadar kararsız kalmazdı ilk başta reddederdi.Ayrıca küçümsenecek bir takım o kadar para önermez,eğer futbol anlayışın serbest vuruşu bile penaltı zannetmekten ibaretse yazdıklarımdan bişey anlamamış olabilirsin :)

• futbol bilgimi öğrenmek istersen gel sohbet edelim biraz hımm:)oyaladılar menajeri zaten abisi ,adamın aklında brezilyada kalmak vardı başından beri sadece denemiştir belki daha fazla para önerseydi bjk gelirdi ama o parada bjkde zaten olamazdı..bukadar uzatılacak bir mevzu olarak görmüyorum olmuş bitmiş yani.

Yükleniyor...