Zeki olmayan biriyle düşünür müydünüz?

zeki olmayan normal düzeyde yaşamını sürdüren biriyle ciddi düşünür müydünüz? zeki olmayan derken "salak" birini canlandırmayın kafanızda. sadece normal zekada olan biri. size yeni şeyler katabilirde katmayabilirde.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunun bi' ölçütü yok. Kim daha zeki ya da kime göre normal zekada bunu bilemezsin.Neyse, oturup konuşabileceğim ve bana bir şey katabilecek biri olmalı. Yoksa, hayır düşünmem.

Kızlar Ne Diyor 9

• illa üstün zeka olması gerekmez ama aptal birine katlanamam

• düşünmezdim, zeki olsaydı kendi düşünürdü

• zeki değil ama akıllı olması gerek. konuşabildiğim, bir şeyler öğrenebildiğim birinin başımın üstünde yeri var.

• İyi de zaten bahsettiğin gibi olan insan sayısı neredeyse %99.Ben bu zamana kadar sıradan olmayan tek bir adam tanıdım, o da kendini, hayatı çok aşmış biriydi zaten.Yaşça da baya büyük bir adam, bir tek onu tanıdım hayatım boyunca farklı ve zeki diyebileceğim.Yoksa kime göre zeki neye göre zeki yani, buraya soru yazmak ya da cevaplamak zeka işi olabilir mi sence?

• Evet salak da olabilir sorun yok önce adam gibi yaşasın da olsun.. çok ekstralara zekasıyla etkilemesini gerektirecek şeylere ihtiyacım yok yapmasa da olur her şey orta karar olsun .

• özellikle zeki olsun demem.bu çok bencilce olur. vicdanlı olsun yeter. vicdan ve merhamet önemli.çoğu kezbanda ayh zeki olsn krşlıklı birbrmze bşiler katalm kltürel etknlklerden knuşalmmm.s.sss diyor amma bilmiyolarki adam vicdansız merhametsiz biri olsa 2 gün o zekaya dayanamazlar.hem normal biriyle de bişeyler konuşabilirsin. ilk sıraya koyuyorlar her zaman zekayı, komik.ayh bn çok dolmuşum .s.s fdshfsj

• Göreceli bir konu olmuş. Kime göre, neye göre zeki? İyi hissettiğin kişiyle olur yani normalin altındaysa olmaz bence

• Kime gore neye gore zeki? Biri cok kitap okur, digeri yasayarak ogrenir. Olcusu yoktur ki.

• Bana bir şeyler katmayan biriyle zor :/

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...