Bugün tam 7 ay oldu... Var mı bir çaresi bunun?

hayatımın fişi çekilmiş gibi 7 aydır yaşaamıyorum sanki..hiç bişey yapmak istemyrm hatta yaşamak bile mecburiyetten nefes alıyrm gülmyr konuşmuyrm bile herşey herşey bitmiş gibi..haytımın bu kadar alanın kapladıgını bilmyrdum..hergunm dua etmekle geçyr ama nafile var mıbi çaresi bunun? yeni sevgili falan demeyin evden dışarı çıktgm yok

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• seni iyi anliyorum bende oyleoldu ama sevselerdı gitmzdi öyle dusun uzlme hayatına bak tam 7ay olmuş baksana sesi soluğu cıkmadıgına göre demmki seni unuttu

1|0
    0|0
    • 1 ay önce ben mesaj attım yalvardım resmn ama keşke ayrılmasydık ama artık olmaz dedi kesnlikle red etti. o mutlu hayatına bakıyr diyrm ama yok yok olmuyr

• aynı zamanda ayrılmşz desene :( aynen sevselerdi asla bırakmazlardı zaten adiler

• evet aynen

Erkekler Ne Diyor 4

• o zaman adresi vereceksin biz sana geleceğiz :) Olmaz böyle, inzivaya çekilerek, hayatı baş edemezsin, seni hayata döndürmek zorundayız..

0|0
    0|0
    • :) ne güzel olurdu ah bir dönsem hayata

• Artık zamanı gelmiş , bence, hakkını vermişsin, yedi ay az bir zaman değil, hayatın güzellikleri seni bekliyor, bir karar ver, çık sokağa, bizi de fazla uğraştırma :))

• çaresi aşk yerine başka bişiylerle mutlu olmaya çalışmak olabilir.

bi işe girerek para kazanarak da kendini daha değerli bulabilirsin.

parasız olmuyor

0|0
    0|0
  • yok artık ulan anlamıyorum tamam sevdin değer verdin ama olmadı bitti.bu ne ya sanki ondan önce yaşamıyormuydun.kızım geçen 7 ayına yan sen tekrar gelmeyeceksin dünyaya.sen 7 ayda gkaçırdığın hayata yan.

0|0
    0|0
  • sevgili demicemde mutlaka evden çıkman lazım

0|0
    0|0
    • hiç bişe yapmak istemyrm ki konuşmak bile

Kızlar Ne Diyor 4

• Cevabın sorunun içinde kendi ağzınla evden dışarı çıktığım yok diyosun . Birkere hiçbi derdin olmasa sarayda bile olsan dışarı çıkmadan bunalırsın. Her seven aşkından ölseydi dünyada adam kalmazdı. Toparlan biraz ve dışarı çık nefes al hayat devam ediyor yaşamasını bilene (hak çerçevede tabi)

0|0
    0|0
  • yapma ya yazık sana..

0|0
    0|0
  • unutursun zamana bırak

0|0
    0|0
    • Zaman degil ama sagolsun biri sayesinde 6 gundur aklima bile gelmiyrdu ama oda sesiz sedasz silmis hesabini...cok huysuz ve cekilmez birym sanirim kimse kalmiyr etrafmda sabredemiyr kimse bana

• Sevigilim'den ayrilali 7 aya askin bir sure gecmesine ragmen bende unutamiyorum, arkadaslarim zaman la unutursun diyorlar. Daha unutmayi bekliyorum senin gibi. Yeni arkadaslar edindim fakat hiç birisiyle olmadi, çogunu da ben redettim. En kotusu ne biliyormusun, onu sevdigimden degil, sebebi bana biraktigi aci ve pismanlik :(

sana gelince, gençsin, hayat kisa ne kadar zor olsada yeni kisiler tanimaya bak, belki yeni birisi sana onu unutmaya yardimci olucaktir.

0|0
    0|0
    • bacım ben unutmak istemyrmki :( o yüzden hayatıma başkalarının girmesine izin vermyrm. sen madem başkalrıyla tanıştın neden unutamdın ya :(

Yükleniyor...