Aslan burcu kadının en çok hoşlandığı hareket ve davranışlar?

aslan burcu kadının en çok hoşlandığı hareket ve davranışlar? karşısındaki erkek nasıl davranırsa etkilenip, aşık olur?

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• Aslan burcuyum. Öncelikle karsımdaki erkek ilgili olmalı, devamlı aramalı, sormalı. Benimle konuşurken kibar olmalı. Yanımda erkek olduğunu hissettirmeli bir garsona davranışıyla, bana bakışıyla vs.

Küsme olmamalı. Kavgalarda çok uzatmamalı. Hata yapmışsa özür dilemeli ve konuyu kapatmalı. Eğerki konu uzarsa ve ilgisiz kalırsa hemen soğuyorum o kişiden.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• aslan burcuyum genellikle ağırlığını koyabilen erkekleri tercih ediyorum otoriter olabilirim ama herşeye ben değil oda karar vermeli gerektiği zaman kızsın bagırsın ama kavga çok uzamasın kız gibi konuşmasın trip atmasın düzgün yürüsün anlamlı baksın peşinden koştugu gibi koşturmasını da bilsin komik konuşkan sempatik birde pamuk gibi bir kalbi olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • İlgi isterik sadece

0|0
    0|0
  • bende aslanım ama burçla ilgisi yok yani insandan insana değişir

0|0
    0|0
  • Terazi-Aslan

Sırada hangisi var *-*

0|0
    0|0
  • ben aslan burcu kadınıyım. vee güç aşığı oluyoruz biraz. asi sinirli kıskanç erkeklerden hoşlanıyorum şahsen

0|0
    0|0
  • burçlarla alakası olduğuna inanıyormusun gerçekten

0|0
    0|0
  • ben aslanım. karşımdaki kişi de onu bilecek. beni yönetmeye kalmıyacak. bana kraliçe gibi davranacak. ben de bir kraliçeye yakışır tarzda davranıp eşime sadık kalıcam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...