Galatasaray gerçekten de ülkesini Fransız Platini'ye şikayet eder mi?

Ultraslan uefa ya gönderilmek üzere bir mail hazırlatıyormuş ve bu mail organizasyonunda 'Devlet eliyle şike aklanacak. UEFA olarak zor durumda kalacaksiniz' ifadeleri yer alıyor iddiasi var. gerçektende böyle bir vatan hainliği yaparlar mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vatan haini olmak için o vatana ait olmak lazım gs fransız takımı olduğu içi için normal yani vatan haini olmuyorlar

0|2
    0|3
    • fenerbahçeyi kuranlardan biri st.joseph fransız lisesi mezunu ziya songülendir..bu da sana kapak olsun..

• Biz bu vatana ait olmadığımız için mi Avrupa Fatihi Galatasaray olduk ? Osmanlının ordusu geliyor diye başlıklar attırdık. ? Bnce biraz at gözlüklerinizi çıkarın bir araştırın ondan sonra yorum yapın.

• O bayrağın dikilmiş olması normal fransız ortakları olabilir okula ama sizin kökeninizide araştır sonra gel

Kızlar Ne Diyor 4

• ediyor bile twittarda galatasaraylı taraftarla trabzonporlu taraftarlar ortaklaşa email atıyor uefaya

0|1
    0|0
    • Hakkını arıyolar çok normal.

• Neyse konuyu uzatmıcam arkadaşım bize laf etmeyin yeter :) emir büyük yerden sustum ben iyi günler :)

• Arkadaşım izin yok sana yazamam,yazmamam gerek yoksa cevabını verirdim neysee boşver bunları bu konular uzar gider zaten. :)

• Şu şike olayıyla ilgili 2 şey söylerim;

1. Galatasaray 92-93 sezonunun hesabını bir versin.

2. Ne şikesi kardeşim ülke elden gidiyor. Aziz Yıldırım.

0|2
    0|3
  • Bunun vatan hainliğiyle alakası ne anlamıyorum şike yaptılar mı yaptılar evet bunun sorumlusu biz değiliz ama dilekçe falan işleriyle de uğraşacak bir taraftarımız yok

0|0
    0|1
  • etmez bizi o işlere karıştırmayın

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibidir inşallah dedikodudur. ayrıca tek yıldız verebilirsin yıldızlar sana feda olsun

• ben vermedim o tek yıldızı istersen ,ispatlarım 5 yıldız verim gör

• verdin demedim verebilirsin dedim sana inanıyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe şike yapıyor yine suçlusu biz oluyoruz Fenerin Hükümet ve TFF tarafından kurtarılacağı ap açık ortada boşuna Mecliste gece yarısı yasaları değiştirmediler

0|0
    0|2
    • siz yapınca biz şikayet ettik mi?

• kupanızı elinizden aldılar bize verdiler

• Hangi kupayı?

O haberi bir zahmet tam okuyun ve GS nin resmi sitesinden o konu ile ilgili gerekli açıklmayı görün.

Tabi korkak değilseniz.Zaten korkak olmasaydınız Fenerbahçe şike yapmadı demezdiniz.Bazı gerçekleri okumaktan korkuyorsunuz.Korkmayın Tarihe geçmiş gerçekleri okumaktan korkmayın.

• Tarihi asrı fenerden öğrenenler burada yorum yazmasın.Delinin biri bişey yazmış gözü kapalı inanıyorlar.

O fransız dediğin takımı avrupada Kanuninin 2. ordusu diye söz ettiler.Peki sen.Sen ne yaptın eyy Türk takımı?

O Fransız dediğin takım olmasa sen lig şampiyonu olsan bile şampiyonlar ligine gitmen için 10 tane ön eleme oynamak zorunda kalacaktın.

Heheyyy

O fransız dediğin takım kadar başarılı oldunuzmu acaba.

zaten dikkat ederseniz uefaya şikayeti Ultraslan yapıcak yazıyor.Galatasaray değil.Bi zahmet okuyun.

0|0
    0|3
    • Babana söyle ozaman

• son noktayı 1905 te ali sami yen koymuş zaten bize laf bırakmamış

• Son sözüm gs lisesinin bahçesindeki Fransız bayrağıdır. Buda size yeter sanırım inkar etmekle gerçeği değiştiremezsiniz anca kendinizi kandırırsınız .hoşça kal

• Bunun vatan hainliği olduğu konusuna nerden vardın arkadşım. ? Siz gidin emek hırsızlığı yapın sonra el birliğiyle bunu haklamaya çalışın biz hakımızı arıyıncamı vatan haini oluyoruz. ? Başbakan fenerli ve bunu haklamaya çalışması o kadar karaktersiz bir hareket işte.Hakımmızı aramak suçmu oldu. ? Siz işte böyle korkak,emek hırsızı insanlarsınız ama gelin görünki hemen haklı olcağımızı bildiğiniz için böyle konuşursunuz. Siz çok biliyorsunuz yaa Fransız diyorsunuz bize sizin soyunuz nereye dayanıyor bir araştır önce sonra konuş. Sen birşeyden anlamıyorsun bilader dünde seni rezil ettim bugünde görüyorum ki futboldan zerre anlayan bir insan değilsin.

0|0
    0|0
    • hadi trabzonlular hakkını arıyor peki size ne oluyor :)

• bunuda aziz başkan satın almış vay be ne büyük adammış sen hala sorumu cevaplamadın neden baş savcılığa ibrahim hacıosmanoğlu getirildi türkiyede başka savcımı yok neden o :) offff neyse ya sen fenerbahçenin suçlu olduğuna inanacaksın ama yakında öğrenirsin suçsuzluğumuzu :)

• önce gs lisesinin bahçesindeki fransız bayrağını açıklayın sonra ahkam kesin

• bu bahsettiğin konuyu bende duydum ama ultraslana bu mail organizasyonunu yaptıran galatasaray yönetimiymiş anladılar fenerbahçe suçsuz ve aklanacak şampiyon olup direk katılacak paçalar tutuştu tabi.

fenerbahçe yönetimi taraftar guruplarıda bu konuyu biliyorlar ve gereğini yapacaklardır.

0|1
    0|1
  • bu vatan hainliği değildir..vatan hainliği yapanlar TÜRKİYE FUTBOL FENERASYONUDUR..

0|2
    0|3
  • vatan hainliği sizin yaptıgınız şikeden dolayı türk futbolunun zarar görmesidir

0|0
    0|1
  • şike yapanda suç yok yani

0|2
    0|2
  • yüzsüz herifler kendileri sanki malatyasporlu futbolculara araba verdiklerini bilmiyorlar

0|2
    0|2
  • galatasaray ülkesi fransayı neden fransız platiniye şikayet etsin?

0|1
    0|1
    • ahaha güldürdün renktaş beni ama bu konu çok önemli. hatırlarsan platini türkiyeden gelen baskı üzerine fenerbahçeye ceza vermek zorunda kaldık demişti

• haklısın tabi fenerbahçede bişey yapmamıştı zaten hırsızında hiç suçu yok zaten

0|0
    0|2
Yükleniyor...