Pişmanlıkla arayan eski sevgilim şimdi sessiz...

onu çok seviyorum ama o neden böyle 2 gün önce pişmanlıkla sarhoş ağlayarak beni affet die araya adam şimdi neden sessiz.. tam 2 5 saat konuştuk affet dedi beni anla bidaha olmıcak dedi çok sevdiğim için affettim fakat dünden beri ne arıo e esaj atıo dünde buqünde mesaj attım cevapta vermio amacı ne bunun akıl verin ne olur ne yapayım sice ? :/

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onun kişiliğine göre değişir bence belki senin onu afetmesini isteyip sonra o seni bırakmak için öyle yapmış olabilir onun kafasındakini anlamak için ne yap biliyormusun takma hata hiç merak etme ettiğinde onu aradığında kendini değerli zaneder ya da tam terside olabilir beki bir işi vardır bazen olabilir bir sorunda olabilir hemen kötü düşünme derim ama olayı anlamaya çalış sen sessiz sakin kal o sana geri dönecek senin böle kendini sıkıntıya koymanı gerekmez bence o bunu düşünmesi lazım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• üzerine gitme kendini kötü hissediyordur. özür dilemez pek erkekler ya gurur yapmıştır. :))

sıcak davran özür dilemesinin onu senin gözünde yücelttiği ile alakalı bir mesaj at cevap verene kadar bekle bence

0|0
    0|0
  • tribin seviyesini duruma göre ayarla işte ... biraz az ver biraz çok ver . damar yolunu kontrol et ... kızlar bu işi bilir .. :/

0|0
    0|0
  • 2 kadehten sonra sapıtıyodur p**evenk

0|0
    0|0
  • sessiz kalmak bence en mantıklı olan bir duygudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sarhoştu çünkü o yüzden aradı ayılınca pişman oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...