Bir kadının çantasını taşıma şekline bakarak ruh hali anlaşılabilir mi?

KOLDA: Daha çok ünlülerin tercihi. Kendini üstün görenler çantasını bu şekilde taşıyor.

ELDE-OMUZDA: Birden fazla çanta kişinin yorgun olduğunu, zor bir dönem geçirdiğini gösteriyor.

OMUZDA: Kıyafetlerini ya da dış görünüşünü saklamak ister. Özgüven eksikliğinin göstergesi.

PORTFÖY: Çantayı sıkı sıkı tutanlar çekingen, kendini savunma ihtiyacı hisseden insanlardır.

KOLUN ALTINDA: Çantadan çok içindekilere önem verir. Bunlar hedefe odaklı kişilerdir.

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle hiç düşünülmemeli sonucta o an nasıl istersek öyle tutuyoruz.. ben geneldee kolda tutarmm ne yani bu kendimi üstün görmem mii ya da bazen oluyor elde ve omuzda da tasıyorum bu çantanın şekliyle alakalı bence.. kıyafet + çanta uyumuyla alakalı bir çanta kolda tasıncak cantaysa elde tasınmaz bu kadar yanii .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ÇAPRAZ TAŞIMA : Özgürlüğüne va malvarlığına düşkün ( 2 el de boş + çalınmaya karşı )

Benim model oluyor kendileri ..:)

0|1
    0|0
  • bence çok komik bunlar, hiç doğru bulmuyor, tamamen tarz meselesi.

bana para verseler kolda çanta taşımam, çok komik/tiki gelir bana, kendime yakıştırmam. (tarzı olanlar lütfen alınmasın, kendime göre değerlendiriyorum)

maskülen giyinen bir kadın, çantayı koluna takmaz. ona, kendine güveni yok diyebilir misiniz?

bence diyemeyiz..

0|0
    0|1
  • Ben çok iddalıyımdır özgüvenim yüksetir ve sırtımda çanta taşıamyı seviyorum kollarım acıyor çünkü çok zayıfı mve kassızım.. qapaq

1|1
    0|0
  • KOLDA: Daha çok ünlülerin tercihi. Kendini üstün görenler çantasını bu şekilde taşıyor.

Gerci kimseyi üstün görmüyorum ama kolda tasirim genelde

0|0
    0|0
  • Yalnış tespit ;)

0|1
    0|0
  • Bir ara dirseğimde taşırdım daha mutevaziydim..

0|1
    0|0
  • bence bir anlam tasimaz, her tur cantasi olan kisiler ne oluyor ? ben mesela ? :)

0|0
    0|0
  • Sırt ve çapraz ne oluyor?

0|0
    0|0
  • Canta tasimayanlar? :)

0|0
    0|0
  • Omuz

Ama ben kendime cok güveniyordum :D

0|0
    0|0
  • anlaşılır, çantanın modelinden bile anlaşılır

0|1
    0|0
  • bence böyle bir kanıya varmak saçma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...