Hey Hey Acil Benimle İlgilenin Lütfeen :) Okuyun Lütfeen :))

Yakın zamanda biriyle tanıştım dün akşamda ilk kez başbaşa akşam yemeğine gittik. Konuşuyoruz edıyoruz falan. Çocuk sımdı sms attı bana yenı uyanmış. Bana kahvaltı hazırlar mısın demıs bende guldum sadece. Sımdıde yarın ızınlı oldugumu bılıyor yarın bana kahvaltı hazırlar mısın dedı bende bızım evde hazırlarım sen bıze gelırsın dedım (ailemle yasıyorum gelmeyecegını bılıyorum, o yalnız yasıyor) oda o hayatta olmaz sen gel bana demiş bende oda hayatta olmaz dedim. neden dedi ne işim var benım senın evınde ya dedim. şimdide peki yazmış. bellı kı bozuldu ama ıyı demısım dımı ? ya ben kotu nıyetlı bırı oldugunu dusunmuyorum ama boyle bıseye gerek yok becne. sızce evet mı demelıydım ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlar için çok çok teşekkürler. O gün akşama doğru aradı beni ben geliyorum kahve içelim diye çıktık dışarıda kahve içtik :)

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• doğru demışsın... sabah kahvaltı yapma dışarda bır pastanede sabah kahvaltısını bırlıkte yapalım dıyebılır... Eve çağırma ne kahvaltı bahane eve atma şahanemı :D

1|0
    0|0
    • hahah bak hıc demedıde dısarıda yapalım kahvaltı falan dıye. amac bı arada olmaksaa ınsan dısarıda yapalım der dımı yokk demedıı

• 2 sende tanısa br kız asla böyle bır şeye kalkışmamlı şeytan bu bır anlık nefıs arzı şehvet 5 dklık sevk koca hayatı yok edebılır. ne gerek var

• daha ıkı günde tanışıp 3 gun eve çağırıyorsa tek derdı var oda cınsellık...

Erkekler Ne Diyor 11

• Ailenle yaşıyon nasıl gelecek o sen gitmelisin ayrıca herşey senin elinde mesafeni korursan sıkıntı olmaz

0|0
    1|0
    • Zaten belirttim gelmeyecegını bıldıgım ıcın sen gel dedım dıye tam okumamıssınız bellı kı

• Yok tam okudum boşa belirtmişsin onu demek istedim bende sen gitmelisin işte

• Ben ne yazarsam yazayım sen yarın o eve gideceksin hatta yarın bana yaz gelişmeleri hamaile falan kalırmıyım diye

0|0
    1|0
    • ne kadar saçma yorumlar. öyle olsa gıdıyorum derım zaten. Allahın bıldıgını kuldan mı saklayacagm

• gidersin kuzum yarın gitmezsen diğer gün gidersin emin ol...

0|0
    1|0
  • adamın niyeti belli, yatmayı düşünüyosan adamla git :)

0|0
    1|0
  • Doğrusunu yapmışsın. Hiç samimice bir şey değil

1|0
    0|0
  • Sakın mı sakın öyle bir hata yapma.Ağırdan sat biraz zor ol. O ne ya ikinci gün eve gitmeler falan. Biz bir aydan önce teklif edemiyoruz

0|0
    0|0
  • ateşle barut yanyana durmaz :) iyi demişsin

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın iyice tanı öyle git

0|0
    0|0
  • İyi demişsin .)))

0|0
    0|0
  • ewine cagırmıssın oda seni cagırmıs boyle seyler sakada kldıgı surece sıkıntı olmamalı

0|0
    0|0
  • evet diyeceksen yarın bana da gel kahvaltı hazırlamaya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yoo dogru cevap vermisin. Bu konuyuda acmana gerek yok. Kahvaltiya bir yere gide bilinir illada 4 4 lük olmazi lazim degil ya. Simit cay yeter amac tanisip kaynasmaksa. Kendini kötü hisetme birak suskun kalmak istiyorsa suskun kalsin bir süre

1|0
    0|0
    • evet yanı maddı acıdan sıkıntısı olan bir tipte degıl reina gıbı bı yerde yemek yedık cunku dun. hadı onuda gectım dedıgın gıbı bir simit ıle bıle mutlu olabılecek bırıyım ben. ama halaa demedı bılıormusun dısarıda yapalım o zaman falan dıye :(

• Sen yazmadin dimi mj :)

• yok yok aksama dogru o aradı gelıorum ben kahve ıcelım dıye :) geldı dısarıda kahve ıctık

• gayet ıyı yapmışsın masum ayaklarına yatRLr guvenme ama o ılk gunden teklıf etmış ıkı uç gun sonra yıne teklıf eder

1|0
    0|0
  • en doğrusunu yapmışsın. adamda ki cesarete bak, eve çağırmakta neyin nesi!

1|0
    0|0
  • kız aferin sana gitme gitme

1|0
    0|0
  • seni eve atmak istemiş basbayaa :))

1|0
    0|0
  • daha yeni tanışmış evine çağırıyo bide boşver ya bnce niyeti bozukmuş.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmanın ertesi günü eve çağırmaya cesaret etmesi de ilginçmiş.

0|0
    0|0
    • daha önceden tanısıyoruzda basbasa ılk kez gorustuk dün. evet ebnde anlamadım bu cesaretı nereden aldı yurekmı yedı .D

• afrein sana iyiki gitmemişsin

0|0
    0|0
  • Dogru olani yapmissin.niyetinin iyi oldugunu düşünmüyorum aksi halde disarda kahvaltı edelim vs derdi bence :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...