Maddi sıkıntınız var mı gördüğünüz beğendiğiniz bişeyi anında alabilcek kadar rahat mısınız yoksa?

parasal sıkıntınız var mıyani hesaplı harcamak zorundamısınız yoksa beyendiğiniz bir şeyi hemen alabilcek bir öğlen yemeği için 100 tl harcıcak kadar rahatmısınız ?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 5 liradan fazla vermem.

0|0
    0|0
    • aylık gelirin 20 bin olsa bilemi.

• Evet belki 10 tl olabilir, şöyle belirtim 40 tl verdim 20 tl verdim ama genel de 5.10 tl arası veriyorum.

Kızlar Ne Diyor 9

• Şükür maddi sıkıntım yok istediğimi alabiliyorum. 100değilde 50-60harcadığım çok oluyor yemeğe :D

0|0
    0|0
  • Para sıkıntım yok ama yinede hesapli para harcarim , öglen yemeginede 100 tl vermem

0|0
    0|0
  • maddi sıkıntımız yok ama yinede çok rahat para harcayamam çok sevdiğim bir kaç şey varsa birini alırım diğerlerine başka aya bırakırım ya da dediğin gibi bir öğle ya da akşam yemeğine kişi başı 100 vermeyi ayda bire denk getiriyorum :)

0|0
    0|0
  • Ona şımarıklık denir... Sorumluluklarım var her gördüğümü almam zaten çok zor beğenirim...

0|0
    0|0
    • şımarıklık başka şey ya gelir seviyei yaşam tarzını değiştiriyor dışardan şımarıklık gibi görünsede o kişinin geliri yüksek ise yaşam tarzıda ona göre

• her gördüğümü alamam hiç rahat değilim krediyi alsa mıydım napaydım ya:SDSDS

0|0
    0|0
  • Para sıkıntım yok ama yinede ögle yemegine 100 tl vermemo paraya ayakkabi alirim daha iyi olur :D

0|0
    0|0
  • maddi sıkıntımız yok ama öyle herşeyi alacak kadar çok para harcayamam tutumluyumdur...

0|0
    0|0
  • her gördüğümü alıyorum sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • 10 tl karnın doyar bırakta 90 cebinde kalsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yemek için daha fazla para harcadığımı biliyorum. Ancak bu övünülecek bir şey değil. Herkesin maddi durumu aynı değil çünkü.ü

0|0
    0|0
  • öglen yemegi icin 100 tlik ne yiyebilirsin ki biraz abartiya kacmazmi bu.

para sorunum yk ama hesapli harcamak en iyisi.

0|0
    0|0
    • abartı derken nerde yediğin önemli elbet 5 tl ye de karın doyar

• sonucta her ikisiylede karnim doyar. fazla harcamaya luzum yok.

• Şimdiye kadar almak isteyip de alamadığım bir şey olmadı. "Bir kere alıp tam aldım" genelde. Ne çok lüks ne de kalitesiz.

Bir öğlen yemeği için 100 lira harcamam, çünkü aynı yemeği aynı lezzette 30-40 liraya da yiyebileceğimi biliyorum. Ona "rahatlık"tan ziyade enayilik veya gösteriş merakı deniyor.

0|0
    0|0
  • allaha şükür maddi sıkıntım yok. ama her istediğimi anında düşünmeden alabilecek durumda değilim ve istememde. ama güzel kaliteli bir yemeğe 100 lira rahatlıkla veriririm hatta 2 kişilik bir yemeğe 490 lira vermişliğim de vardır.

0|0
    0|0
    • yemek bir örnekti ve bir kereye mahsus değil günlük olaarak verirmisin.

• hayır canım elbette hergün yediğim sıradan bir yemeğe o kadar para asla vermem

• yemeğe 100 tl vermek rahatlık değilki,gerizekalılık :) maddi acıdan rahat olmak bişeye değerinden fazla ödeme yapmak değildir,gerektiği kadar ödenir herşey,aksi oldumu biz onlara biyerlerimizle gülyoruz :D parayı sonradan görenler genelde öyledir.

0|0
    0|0
    • hangi mevkide nerde yaşadığın önemli değilmidir.

• kimine göre cok kimine azdır :) paranın ucu yoktur, iyi günler kardeş.

• sanda kardeş.

• müsrif olmayacak kadar tasarruflu hakikaten ihtiyaç ise alacak kadar zenginim hamdolsun

0|0
    0|0
  • nooldu kredimi vereceksin?

0|0
    0|0
    • ne alaka

• müşteri hizmetlerini arada ya da telinden reklam mesajlarıı kapat kafan rahat olur ben öyle yaptım.

• teşekkürler bir yolu varsa bakayım. olur olmaz vakitlerde mesaj atıp duruyorlar.rahatsız edici bir durum.

• hayır bir öglen yemegi 100 verecek kadar rahat degilim

0|0
    0|0
  • hesaplı harcamak en mantıklısı öyle 100 tl falan vermem yani 10-20 tl krallar gibi yersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...