Hayattan Beklentileriniz nedir ?

Cuma gününe geldik. Çalışanlar için en yoğun gün ama haftasonuna bir adım kalması dolayısıyla en sevilen gün.

Öğrenciler için de aynı şekilde.

Hayatın hızlı geçen döngüsü içerisinde hepimiz bir yerlere sürükleniyoruz. Bir bakıyoruz ki yıllar geçmiş. Günler, aylar, yıllar nasıl da akıp gidiyor. Okul, eğitim derken, iş-güç kariyer oluşuyor. Hepimiz ne hedeflerle isteklerle geliyoruz bu dünyaya. Bazı hayallerimize ulaşıyoruz bazıları da hayal olarak kalıyorlar. Beklentilerimizi yüksek tutanlarımız da var aramızda, aza kanaat edenler de var.

Herşeyi bir kenara bırakın. Beklentilerinizi gözden geçirin.

- Hayattan ne bekliyorsunuz ?

- Ne kadarını gerçekleştirmeyi umut ediyorsunuz ?

- Özel istekleriniz ve düşünceleriniz var mı ?

- Yolun sonuna geldiğinizde kendinizi nerede göreceğinizi düşünüyorsunuz ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Of of sen isi yariladin ben baslamadim bile :(

Hayalerimi hic yüksek tutmadim , gerceklesecek seyler istedimki sonunda hayal kirikligina ugramiyayim diye , Allaha sükürki hayattan ne dilediysem gerceklesti :)

Bir ise girdik ve o isten yüzümüzün akiyla cikmakşu anen büyük hayalim , vallahi baska hayalim yok :)

0|1
    0|0
    • Neden hayallerinizi büyük tutmuyorsunuz ? Kendinize olan inancınızdan şüphenin sebebi nedir ? Hayal kırıklığından korkuyorsunuz. Kırılmaktan çekiniyorsunuz değil mi ?

Bence çok önemli işler yapabilecek kapasiteniz var. Önemin ölçüsünü tartışmayacağım fakat kendinize inanmamanız sizi zayıf kılıyor.

• Temkinli olmak en başından beri var mıydı yoksa sonradan mı oluştu ?

• En basindan beri vardi

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne bekliyorum... Beklemekle olmuyor ya adım atmayınca bir şey olduğu yok... Bu ara en temel beklentim feraha çıkmak ve paylaşmak...

Hepsini gerçekleştirmek tabii ki...

Özel işte bana kalsın onlar...

Torun tombalak olmuş olur... Bir de iyot kokusu gelsin olmazsa biraz ağaç... Mutlu ölürüm umarım...

0|1
    0|0
  • Ben kariyerimde sekteye uğramak istemiyorum özel hayatım yeterince etkiledi artık olmasın istiyorum.

Bununla birlikte de sevip sevileceğim kaliteli bir insan olsun hayatımda.

Çok şükür ailem dostlarım açısından şanslıyım.

0|1
    0|0
    • Planlar ve düşünce güzel ama şimdiye kadar işler pek istendiği gitmemiş gibi.

• Bir bakışım veya bir davranışım etkiler karşımdakini. O da zamanla ya daha çok sever, ya da sevmez. Ben benim yani gayet kompleksleriyle veya artılarıyla bir kadından ötesi değilim.

Ha bir insan neden bana değer vermeli dersek de; değer yargıları oldukça yüksek bir insanım. Yani yazarak anlatamam kendimi açıkçası ne dersem boş geliyor şu an bana.

• Anlıyorum.

Dilerim herşey gönlünüzce olur.

• Valla bilmiyorum yaa çok rockn roll stili bir şeyler yapmak istiyorum tr tehlikeli hocam..

0|1
    0|0
    • TR tehlikeli mi ? Nasıl yani ?

• ben kullanıyom

• Bazı değerler vardır ki bunları bozarsanız yerine koyacağınız şeyler onların yerini doldurmazlar. Umarım zaman içinde bunun farkına varırsınız.

• huzur ve saglık

0|1
    0|0
  • hiçbişey beklemiyorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öglene kadar geldik iste.Sonuc itibari ile hayattan beklentilerden cok hayatin getirileri önemli ne getiriyor. ne götürüyor.

Bu baglamda hayirlisi neyse o olsun deyip devam ediyorum ben yoluma :)

En büyük beklentim huzurlu ve kimseye muhtac olmadan yasamak su andada bunu gerceklestirdim. diger beklentiler ise zamanla olucak seyler.

0|1
    0|0
    • Konuya başka bir bakış açısı : bizim beklentilerimizden ziyade bize verilenler.

İlginç.

• Şöyle olamaz mı ; Beklentilerimizi karşılarız ama gerçekleştikçe yerlerine yeni ve daha büyüklerini koyarız.

Bir de durumun bizi yönetmesi mi iyi yoksa bizim şartları kendi lehimize çevirmemiz mi ?

• bazi durumlarda evet bazi durumlarda hayir.İnsan oglunun hirsinin sonu yok.ama hirs ugrunada kayiplarimizda olusuyor.

beklentileri net sekilde belirlemek önemli diye düsünüyorum.

• Kendimden gectim yani tabiki gecmedim ama ona piril piril bir gelecek birakabilmek icin kendimi arka plana aldim.

Simdiden biriktiriyorum,fena da gitmiyor hani. 20 yasina geldiginde babam bu gunlerimi dusunmus dese yeter bana.

Yani isin ozeti hayattan beklentim,20 yil sonra duyacagim bir tesekkur icin planlar yapip uygulamaya calisiyorum.

1|1
    0|0
    • Kendini henüz oluşmamış bir aile ve ortam için adayan bir adamın hikayesi.

Bu güzel başlangıcın devamı da aynı şekilde olmalı. Kalbinizin temizliği bunu hak ediyor.

• Sizin gibi insanların toplumda daha yaygın ve aktif olmaları gerek

• Sizde oylesiniz,gorunen koy klavuz istemez.

Tekrar tesekkur ederim.

• Pek bir beklentim yok kafama göre takılıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...