Sitedeki MHP li arkadaşlar kendisini hangi tarafa yakın görüyor?

Sitedeki MHP li arkadaşların yerel seçimler konusundaki bakış açılarını çok merak ediyorum? MHP ye oy verme hakkınız olmasa kendinizi AKP ve mi yoksa CHP ye mi daha yakın görüyorsunuz şuanda? ( özellikle güncel gelişmelerden sonra)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• şu anki şartlarda bu ülkeye başbakanlık yapacak yine tek bir parti var ak parti diğer partilere söyle baktığım zaman tabi ben ak partili değilim bu arada mhp başkanı bahçeli konuşmaktan haciz biri chp ise sadece vaadlerde var yapacağım dediklerini izmire bile yapamadıki türkiyeye hizmet etsin başbakan ise her yaptığı doğru demiyorum ama adamda halka hitap bir numara

0|0
    0|1
    • peki sende biliyorsun değilmi 3 lü iltifatla geldikleri zaman neler yapamadıklarını

• bu ülkede hala cumhuriyet çatısı altında yaşıyorsak, az da olsa demokrasimiz varsa, yarım yamalak da olsa bir hukuk sistemimiz varsa bunların hepsi CHP sayesindedir. Bu iktidardaki ve daha önceki türevlerine kalsa ülke tamamen ceberrut otoriter bir yönetim anlayışına ya da şeriat düzenine çoktan girerdi. o yüzden herkes yatıp kalkıp CHP ye dua etsin. Şuanda farkında olmayabilirler ama bir gün AKP ye oy verenler çocuklarına hesap vermek zorunda kalacaklar

• siz bu chp zihniyeti ile bir yere varamazsınız bu ülke çok uzun zamandan beri borçlarla savaşıyordu allaha şükür şimdi kendi ayakları üstünde durabiliyor sen ne konuşuyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• altarın oğlu tarkana:)

0|0
    0|0
  • akparti daha yakın olmalı. çünkü mhp sağ kanatta chp sol kanatta. e akpartide sağ kanatta.

0|1
    0|1
  • yeterki elektrikli aletlerden uzak dursunlar

0|0
    0|0
  • boş kullanırım

0|0
    0|1
  • Yerel seçimlerde adaylar daha önemli benim için...Bundan dolayı parti ayrımı yapmam (BDP HARİÇ)

0|0
    1|1
  • sanırım oy vermezler chp zaten son ihtimal bile değildir.

0|1
    0|1
  • yine mhp ye yakın görüyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...